Sony KDL-40T3500

kiziomizio

New member
Witam,
Prośba do właścicieli w/w modelu o opinie o nim. Mam wątpliwości czy go brać czy nie. Decyzję muszę podjąć do czwartku.
Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Ma stać czy wisieć?
 

kiziomizio

New member
Oglądam z odległości 2, maksymalnie 2,5metra. Pokój jest duży , z dużą ilością okien, więć jasny, ale okna mają zainstalowane elektryczne żaluzje więc dość szybko można to zmienić. W zasadzie i tak oglądam wieczorem kiedy jest już ciemno. Podłączone urządzenia to w tej chwili DVD (po komponencie) i dekoder cyfry+ - scart. W Lutym,marcu (muszę troche poczekać ze względu na żonę :) ) planuję zakup dekodera z HDMI i CI - więc wchodzi w rachubę takżę HDTV. Później pewnie BR lub HDDVD. Oczywiście podłączę także i komputer kablem DVI-HDMI, bo na początku on będzie jedynym źródełem sygnału HD. SD też mógłby być odbierany na przyzwoitym poziomie. Telewizor ma stać - przynajmniej na razie. Cena 5-5,5 kPLN
Interesuje mnie Twoja opinia na temat 40T3500.Widziałem go w sklepie i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Mimo tego ,że byłem (jestem) już zdecydowany na Samsunga 37M87BD zacząłem się poważnie zastanawiać...
Dzięki za odzew i pozdr.
 
Do góry