Sony 32p3000

KOSMYK

New member
Witam. Czy Ktos Z Forumowiczów Posiada Ten Model Telewizora? Jeżeli Tak To Może Jakies Opinie Bo Mimo Uzycia "szukajki" Nic Nie Znalazłem Na Forum. W Necie Tez Za Wiele Nie Można Sie O Nim Dowiedzieć.
Dziekuje I Pozdrawiam

Ps. Czy Jest To Jakis Nowy Model Tv Sony?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja zaczynam zawsze od źródła
Pamiętaj, że funkcje/dane techniczne mogą różnić się w poszczególnych krajach. Jeśli akcesoria nie są opisane jako "oferowane w zestawie" - są dostępne opcjonalnie.
openGlossaryPageLinkUrl='/glossary/SearchGlossaryKeywordsAndProductCategory.action?selectedProductCategories=TV+Projector&site=odw_pl_PL&sectiontype=Search&sections=Glossary&refererUrl=%2Fview%2FShowProduct.action%3Fproduct%3DKDL-32P3000%26site%3Dodw_pl_PL%26pageType%3DOverview%26imageType%3DMain%26category%3DTVP%2BLCD%2BTV';
  • Technologia optymalizacji obrazu BRAVIA ENGINE zapewniająca lepszą głębię, czystość i rozdzielczość obrazu
  • Funkcja BRAVIA Theatre Sync, umożliwiająca sterowanie telewizorem i całym kinem domowym przez naciśnięcie jednego przycisku
  • HD ready: możliwość reprodukcji sygnałów High Definition z konsoli PLAYSTATION 3, płyt Blu-ray itp.
  • 2 wejścia HDMI – łatwe podłączanie innych urządzeń
  • Wewnętrzny tuner cyfrowej telewizji naziemnej (odbierający również stacje analogowe)
  • Bardzo szeroki, wynoszący 178° kąt widzenia obrazu: wyraźny obraz bez względu na miejsce oglądania
  • Wysokiej jakości system dźwięku BBE ViVA i wewnętrzny dekoder Virtual Dolby® zapewniający pełny efekt przestrzenny w dźwięku reprodukowanym tylko przez 2 przednie głośniki
  • Zgodność z systemem Audio Description (dostępnym w niektórych krajach), umożliwiającym osobom niewidomym i niedowidzącym śledzenie i rozumienie audycji telewizyjnych
  • Możliwość montażu na ścianie z użyciem uchwytu SU-WL500 (wyposażenie dodatkowe)
  • Dostępność od października 2007 r.

http://www.sony.pl/view/ShowProduct...e=Overview&imageType=Main&category=TVP+LCD+TV

17482
 

KOSMYK

New member
Opis widziałem na stronie SONY ale nie doczytałem o dostepności. Natomiast nie mogę znależć opinii o nim. Może ktos go posiada albo gdzieś się spotkał z jakimiś opiniami w internecie bo jestem nim poważnie zainteresowany.

Dziekuję za sygnały i opinie.Pozdrawiam
 
Do góry