KDL 40 T 3500 czy coś innego

ryszard.k.

New member
Zawsze lzej jak ryzyko nie trafionego zakupu, przynajmniej moralnie rozkłada się na kilka osób.
Spróbuję rzeczowo (choc nie jestem kompetetny) spytać

1. KDL 40 T 3500 jakie wady?
2. Czy może jednak Samsung LE 40 M 86 B ( cenowo podobne , przy okazji to jest mój przedział mozliwości finasowych)
3. Oczywiście będę korzystał z odbioru naziemnego (cyfrowego i analogowego)
jak ten odbiór analogowy ? czy warto szukać odbiornika z 100 KHz
4. Czy czujnik światła ma sens w stosunku do wzrostu ceny
5. Może inne Sony itd ?

Pozdrawiam wszytkich, i juz dziekuję za odpowiedzi

R.K.:confused:
 

korzen_d

New member
Witam. Mam podobny dylemat, byłem przekonany do kupna 40W2000 ale pojawił się 40T3500. Cenowo niewiele się różnią jeden schodzi z produkcji drugi jest nowością. Porównać je można na stronach Sony, ale tak naprawdę niewiele one wnoszą.Nie ma też zadnych opinni na forach o 40T3500, może dlatego ,że to nowość. Jutro wybieram się do salonu firmowego może tam się coś dowiem i podejmę jakąś decyzje. Postaram się o tym napisać.
 

ryszard.k.

New member
Dzieki, czekam na opinie. W międzyczasie zasugerowano mi model 40V3000 - ok 600 zł droższy . I mentlik mam jeszcze wiekszy. jednego jestem już pewien -w tych moich wyborach (na tym poziomie cenowym) jednak Sony.
Pozdrawiam
 

korzen_d

New member
No i jestem po wizycie w salonie firmowy Sony. Oglądałem, rozmawialem i
pomimo, że sprzedawca twierdzi że w2000 jest jakby drugi od góry (literka W)
to bardziej podobał mi się obraz z T3500. Puszczali mi obraz z n-ki cyfrowy i
cyfrowy w HD wydaje mi się,że w modelu T był bardziej ostry może to subiektywne odczucia. A jeśli chodzi o obraz z odtwarzacza blu-ray to czy to jest T,W,X czy nawet sony bez full HD to jest poezja. Dla tego w 99% decyduje się na 40T3500.V-ki nie ogladałem i trudno coś mi powiedzieć na
jego temat ale podejrzewam, że może być jeszcze lepiej gdyż ma większy kontrast.
 

kiziomizio

New member
Kupiłeś ten model ??? - jesteś zadowolony ??? - napisz parę słów , bo ciężko cos sensownego znaleźć w sieci o tym modelu, a zacząłem nosić się z zamiarem...
 

korzen_d

New member
Ostatecznie kupiłem ale model 40V3000 trochę droższy za to więcej funkcji i lepsze parametry w końcu kupuje sie taki sprzęt na kilka dobrych lat. A zadowolony jestem bardzo zmieniłem cyfrowy polsat na n-kę żeby poogladać trochę w HD i rewelacja Discovery HD, N-sport czy filmbox HD zapiera dech. Z sygnałem SD też jest OK myślałem że będzie dużo gorzej podobnie tak jak komputerem, myślałem że tak duży ekran jako monitor się niesprawdzi ale sie myliłem miłe zaskoczenie rewelacja obraz ostry bez pikselozy. Dobrym mykiem jest czujnik swiatła bo wieczorem gdy sie go wyłączy to obraz aż razi a tak wieczorem przyjemny o naturalnych kolorach obraz a w ciągu dnia wyraźny obraz nawet przy słonecznych dniach. Między innymi wybrałem LCD bo mam bardzo jasny salon i teraz mogę spokojnie ogladać TV bez odbić światła. Moge polecić LCD SONY Full HD.
 

korzen_d

New member
Ostatecznie kupiłem ale model 40V3000 trochę droższy za to więcej funkcji i lepsze parametry w końcu kupuje sie taki sprzęt na kilka dobrych lat. A zadowolony jestem bardzo zmieniłem cyfrowy polsat na n-kę żeby poogladać trochę w HD i rewelacja Discovery HD, N-sport czy filmbox HD zapiera dech. Z sygnałem SD też jest OK myślałem że będzie dużo gorzej podobnie tak jak komputerem, myślałem że tak duży ekran jako monitor się niesprawdzi ale sie myliłem miłe zaskoczenie rewelacja obraz ostry bez pikselozy. Dobrym mykiem jest czujnik swiatła bo wieczorem gdy sie go wyłączy to obraz aż razi a tak wieczorem przyjemny o naturalnych kolorach obraz a w ciągu dnia wyraźny obraz nawet przy słonecznych dniach. Między innymi wybrałem LCD bo mam bardzo jasny salon i teraz mogę spokojnie ogladać TV bez odbić światła. Moge polecić LCD SONY Full HD.
 
Do góry