Do HD i SD ? Sony KDL-40X3500

mixamaser

New member
Poszukuje dobry telewizor do oglądania HD ( jeśli polsat wprowadzi ) jak i SD . Polecono mi ten własnie LCD , czy ktoś coś moze doradzić , czy lepiej zainteresować sie nową plazmą Panasonica ? A może są inne jeszcze ciekawsze propozycje ?
Nie chce go używac do PS3 .
 

rocco.barocco

New member
czago napisał:
jtd, pomyliły Ci się modele.
Buczy model Sharp XD1E, a nie Sony.
Fajnie by było nie robić ludziom wody z mózgu.


niestety właśnie model Sony x3500 stracznie głośno pracuje. Naprawde jest to denerwujące. Stanowczo odradzam ten model ze względu na to bucznie.
 

kts

New member
Buczenie w tym modelu to bardzo subiektywna sprawa "babcia glucha i dziadek bez ucha" slyszy inaczej niz nowlasnie......
Prawda jest tak ze trzeba mocno zciszyc TV zeby bylo slychac prace wiatraków i jesli juz je slychac to w bardzo malym stopniu (napewno podobnie do pracy mojego strego CRT Philipsa)
Jesli mialbym rozpatrywac to "buczenie" w kategoriach wady(czego nie czynie) to i tak nie byla by ona w stanie przycmic innych wielu zalet tego TV....
Pozdrawiam i polecam serie X3500

PS. Nie ma LCD i Plazm idealnych. Jesli moj stary Philips mialby rozdzielczosc
conajmniej HD ready i mial przynamniej 37 cali olał bym sikiem prostym te wszystkie LCD i Plazmy....:-D
 
Ostatnia edycja:

czago

Banned
rocco.barocco napisał:
niestety właśnie model Sony x3500 stracznie głośno pracuje. Naprawde jest to denerwujące. Stanowczo odradzam ten model ze względu na to bucznie.

Spośród wielu użytkowników jesteś jedyną osobą mającą ten problem. To nie oznacza, że model jest zły. Wśród tysięcy sprzedanych nowych mercedesów też może zdarzyć się jakaś pojedyncza usterka.
 
Ostatnia edycja:

rocco.barocco

New member
Babiq napisał:
Mam ten x3500 i nic nie buczy ! Wprowadzasz ludzi w blad :O

w takim razie dobrze wiedzieć bo jest podstawa do reklamacji. Nawet serwisant oglądając mój model stwierdził iż pracuje niespotykanie wręcz głośno. Niestety Sony uznało iż jest to normalne. Ktoś coś kręci
 

jtd

New member
Bez reklam
rocco.barocco napisał:
w takim razie dobrze wiedzieć bo jest podstawa do reklamacji. Nawet serwisant oglądając mój model stwierdził iż pracuje niespotykanie wręcz głośno. Niestety Sony uznało iż jest to normalne. Ktoś coś kręci
To powalcz jeszcze z nimi, idz do rzecznika konsumenta, on ci napewno pomoze.
 

jarula29

Member
czago napisał:
jtd, pomyliły Ci się modele.
Buczy model Sharp XD1E, a nie Sony.
Fajnie by było nie robić ludziom wody z mózgu.

no właśnie ... ... nie wrzucajcie wszystkiego do jednego koszyka! ja mam xd1ea nic nie buczy. wiem że buczały niektóre modele z serii xd1e ale nie można mówic że generalnie bucza!!
 

MZKS1929

New member
masterlech napisał:
Witam
Chciałbym właśnie zapytać jak sie sprawuje ten telewizorek za sygnale sd, bo na hd napewno super.
Mam X3000 model podobny do tego X3500 i ogolnie ogladajac SD przez Cyfre+ jest calkiem dobrze sygnal puszczony HDMi do TV co do jakosci z anteny da sie ogladac ale slaba jakosc sygnalu
 

pykos1

New member
Ślędzę sobie ten wątek i oczekuję jakichś konkretnych odpowiedzi i sugestji jeżeli chodzi o tego SONYaczka ponieważ sam też chcę go kupić albo coś naprawdę dobrego 37"/40" i ...:roll:NIC. Czy naprawdę nikt nie może podać konkretnych ZA lub PRZECIW dotyczących tego modelu?
LICZĘ NA WAS:eek:k:
 

hekal

New member
Babiq napisał:
Mam ten x3500 i nic nie buczy ! Wprowadzasz ludzi w blad :O

Mam model x3500 i buczy -slychac to buczenie w ciszy, przy wylaczonych glosnikach w przedpokoju 7m od televizora.
Polecam wszystkim gluchym
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
policz ilość buczacych i nie buczących.i wyciagnij wnioski.
Konkurencja nie buczy w tej klasie.
 

MZKS1929

New member
Ponoc w modelach z nowszym oprogramowaniem wyeliminowano ten czynnik. @kiki tylko ze konkurencja nieda ci 5 lat gwarancji a w przypadku niektorych producentow mozna miec ogromne klopoty wogole z gwarancja
 

czago

Banned
MZKS1929 napisał:
Ponoc w modelach z nowszym oprogramowaniem wyeliminowano ten czynnik. @kiki tylko ze konkurencja nieda ci 5 lat gwarancji a w przypadku niektorych producentow mozna miec ogromne klopoty wogole z gwarancja

Zgadza się. Negatywne przykłady to Sharp i Pioneer.
W dodatku LCD-ki Sharpa, wbrew temu co pisze kiki, buczą na potegę - tak twierdzi zdecydowanie więcej użytkowników niż w przypadku Sonego.
 

MZKS1929

New member
pykos1 napisał:
Ślędzę sobie ten wątek i oczekuję jakichś konkretnych odpowiedzi i sugestji jeżeli chodzi o tego SONYaczka ponieważ sam też chcę go kupić albo coś naprawdę dobrego 37"/40" i ...:roll:NIC. Czy naprawdę nikt nie może podać konkretnych ZA lub PRZECIW dotyczących tego modelu?
LICZĘ NA WAS:eek:k:
Sam musisz osobiscie najlepiej okreslic z jakiego zrodla bedziesz ogladal TV ; pozatym sam osobiscie musialbys porownac modele w tej skali cenowej. Do dzisiaj trwa akcja 5lat gwarancji moze od jutra Sony zaproponuje kolejna promocje
 
Do góry