Wybór telewziora/Sony 37P300-HELP!!!

artik213

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie:)
Poszukuje dobrego markowego telewizora.Odległosć od telewiozra to około 3 m.
Ostatnio Sony zaprezentowało nowy LCD, KDL-37P3000 zdecydowałem się na niego i w zasadzie chciałem go kupić ale przez dalsze zagłebienie sie w świat telewizorów już nie jestem taki pewny..Zdecydowałem sie na niego z kilku powodów:
-Dobra cena obecnie 3400
-37 cali
-Sony-sentymenty do tej marki
-Stosunkowo dobre parametry
-5 lat gwarncji

Byłbym bardzo wdzieczny gdybysći mi doradzili czy SONY to dobry wybór? możę sie myle ,możę samsung sharp lg bije sony`ego stukrotnie?
LCD czy Plazma? wybrałem lcd ale ceny plazmy spadają ,możę plazma jest duzo lepsza niż lcd(chodzi mi tu o opinie posiadaczy)
No i najważniejsze czy poczekać bo jak wiadomo lada moment na rynek mają wejsc nowe telewizory SED,OLED oraz laserowe,czy warto czekać?
Cena tego tv którego wybrałem jest stosunkowo bardzo dobra,ponieważ w zwiazku z wejsciem telewizorów w/w moim zdaniem nie ma sensu kupować tv powyzej 4 tysiecy(ponieważ wole sobie np. za 3 lata zmienic) no ale tutaj moge sie mylic heh
Do tego telewiozra zamierzam kupić PS3 ,n-tv oraz kino domowe Sony HT-SF1100.Mimo że to nie ten dział tu tutaj też prosze o jakieś wskazówki ,kino to nie ma dvd ponieważ bede kupował PS3 wiec po co mi.Jest nawet tanie ,cena jaką znalazłem to 1300 zł ,zaznaczam ,żę nie interesują mnie drogie kina domowe ale może ktoś ma jakieś lepsze propozycje nie koniecznie z Sony?
Aha i byłbym zapomniał może ktoś proponuje jakiś inny telewizor sony?(lub innej marki)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie udzielone wskazówki! :)
 

myca007

New member
Co do tego modelu Sony raczej nie usłyszysz zbyt wielu opinii, gdyż jest to dość "świeży". W pobnej cenie waro zwrócić uwagę na Sharpa WD1E, czy chociażby bardzo popularnego Samsunga R81/82.

artik213 napisał:

No i najważniejsze czy poczekać bo jak wiadomo lada moment na rynek mają wejsc nowe telewizory SED,OLED oraz laserowe,czy warto czekać?

Od pojawienia się prototypów do poważnej masowej produkcji upłynie sporo wody w Wiśle ;-) Technologia LCD i Plazma są już mocno rozwinięte, producenci sporo zainwestowali w te technologie i z pewnością przez najbliższe 2-3 lata nie odejdą od nich. Więc nie ma najmniejszego sensu zwlekać. Z pewnością jeżeli wybierzesz odpowiedni tobie telewizor, będziesz zadowolony i powinien posłużyć Ci do tego czasu co OLED itd. będzie już standartem ;)
 

fazeusz

New member
Telewizor naprawde dobry, za nie duza wieksza cene mamy 5 cali wiecej niz w 32 calowce a do 40 cali juz mu niewiele brakuje :) Obraz z cyfry calkiem dobry, calosc idzie po kabelkach euro made in tesco wiec wiadomo ze przy zakupie lepszych kabli sie poprawi. Obraz z DVD jest bardzo dobry (tez idzie po euro) Ogolnie sama matryca jest naprawde ok, zywe kolory duzy kontrast nie mam zadnych zastrzezen. Wielkim plusem tego LCDka jest rewelacyjny dzwiek. Ten system BBE ViVA naprawde czyni cuda, glos jest wyrazny, muzyka pieknie brzmi sprawdza sie praktycznie w kazdej audycji nie wazne czy to debata czy koncert :) do tego dochodzi automatyczna regulacja glosnosci i znika problem rozdartych reklam, ogolnie dzwiek jest bardzo suptelny. Tak ze polecam w 100% ten telewizorek Moze jestem troche nieobiektywny bo to moj 1 LCD ale naczytalem sie troche w necie na temat LCD ten jest akurat nowy model Stara seria P byla krytykowana za matryce starej generacji, ta jest juz nowej a od serii S3000 rozni ja tylko to ze nie ma Live Colour Creation co za tym idzie troche gorzej oddaje barwy.

Jeszcze macie jakies pytania odnosnie tego TVka to pytajcie chetnie pomoge

Pozdrawiam
 

seandillon

New member
Jak możesz podziel się spostrzeżeniami jak współpracuje ci z platformą yfrową (Pslat, Cyfra lub N) oraz jak odbierasz transmisje sportowe - czy nie ma smużenia, czy kolory i wyrazistość jest opowiednia? Pozdrawiam.
 

sarwinio

New member
Witam czy może mi ktoś pomóc mam problem z podłączeniem sony p3000 pod Pc wygląda to tak gdy uruchamiam pc jest widoczne na ekranie ładowanie sie Windowsa wszystko ładnie ale gdy już wszystko sie załaduje znika obraz co sie dzieje? nie mam pojęcia.
 

robak123

New member
Witam, chciałbym się przywitać z wami bo to mój pierwszy post na waszym Forum
SIEMA!!!

też zastanawiam się nad kupnem tego tv, będe wykorzystywał go głównie do ps3 i czasem co Cyfrowego polsatu
Ma on czas reakcji 8ms - czy obraz niebędzie smużył??
 
Do góry