Sony KDL-40V3000 vs. Sharp LC-42X20E

lampik

New member
Witam, jestem przed kupnem LCD i mam problem bo nie wiem który wybrać Sony KDL-40V3000 czy Sharp LC-42X20E, panowie pomóżcie jeśli ktoś widział te dwa tv lub je testował
 

lala33

New member
odpowiedz

zdecydowanie sonyv3000 o wiele lepszy kontrast 16000:1 , zdecydowanie lepsza matryca ,sygnał w hd -masakra powala na ziemie cos pieknego polecam, sharpa bym nie kupował:)
 

ortax360

New member
Witam

Tak dokładnie jak kolega napisał - Sony w3000 a jeszcze lepszy jest d3000 :eek:k: .

I nie chodzo o kontrast i inne slogany markeningowe .Sony wyswietla obraz lepiej i kropka .................................................................

O przepraszam nie doczytałem chodzi o model Serii V3000 - tu jest problem .

V nie jest tak dobrym lcd jak wyzej wymienione i raczej skłaniał bym sie delikatnie w strone Sharpa . W tym przypadku najlepiej jak por. na własne oczy .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

lala33

New member
wybierz sony v3000

ortax360 napisał:
Witam

Tak dokładnie jak kolega napisał - Sony w3000 a jeszcze lepszy jest d3000 :eek:k: .

I nie chodzo o kontrast i inne slogany markeningowe .Sony wyswietla obraz lepiej i kropka .................................................................

O przepraszam nie doczytałem chodzi o model Serii V3000 - tu jest problem .

V nie jest tak dobrym lcd jak wyzej wymienione i raczej skłaniał bym sie delikatnie w strone Sharpa . W tym przypadku najlepiej jak por. na własne oczy .

Pozdrawiam
Raczej nie zgodziłbym sie ze stwierdzeniem że sharp jest lepszy widziałem oba te lcdki i jeszcze raz swierdzam sony to sony , w sony moim zdaniem lepiej sobie radzi z odiorem sd natomiast sharp nawet model wyzszy xl2 nie daje takiego kopa jak sony v czy w z seri3000 -KUPUJ SONY !!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry