KDL 40S2000E - warte to to cos jest? A moze jakis inny?

jaszczury

New member
Witam wszystkich serdecznie jako ze to pierwszy moj post na tym forum. :cool:

Nosze sie z zakupem wkrotce jakiegos telewizorka do chalupy i tak na dzien dzisiejszy to moim faworytem jest Samsung LE40R86BD. No ale szukam tez jakiejs alternatywy potencjalnej. No i tak po cenach glownie patrzac to wpadl mi w oko miedzy innymi Sony 40S2000E. Niestety na forum nie znalazlem zadnych info o serii S2000. No to pytam was, expertow::p
- jak sie ma ten telewizorek w odniesieniu do wspomnianego juz Samsunga?

- Jak to jest z oznaczeniami serii w Sonym? Jakie sa roznice miedzy seriami S, V, W, X itd?

- A moze jakis inny model? Na wszelki wypadek zastrzegam ze mniejszy niz 40" raczej nie wchodzi w gre bo odleglosc od tele bedzie okolo 3,2m. Z tego samego powodu nie mam potrzeby aby bylo to jakies cacko FULL HD bo i tak nie bede widzial roznicy. Sygnal bedzie z n-ki. Glownie tele, czasem DIVX. Przyszlosciowo zapewne pojawi sie jakas konsola lub pozaciagam sobie jakies filmiki HD ale to nie jest najistotniejsze. Milo by bylo gdyby to dobrze wspolpracowalo z kompem (za to chwala np. tego Samsunga). No i cena w granicach 1100€.

Pomozecie?:grin:
 

musti

Banned
Co do różnic pomiędzy seriami, to poszperaj na forum - było to opisywane wielokrotnie.

Seria V2000 jest z roku 2006. Później była seria V2500, a teraz mamy 3000. Więc aby mieć nowość kup 40S3000, a jeśli chcesz lepszą cenę to polecam S2500, ktory jest wyprzedawany...
Wyższe modele 40" - T, W, X, V to już Full HD.

Dodatkowo łapiesz się na promocję 5 lat gwarancji gratis.
 

maraspl

New member
Sam tez zastanawiam sie nad kupnem Samsunga LE40R86BD.
DO kupienia jest za 3000 zl w RTVEUROAGD.
W sklepie maja go podlaczonego do blu ray wiec obraz wygladal slicznie.Czy ktos ma telewizor z tej serii?? Ja chce ogladac go na kablowce analogowej (zanim wejdzie cyfrowa w bydgoszczy) wiec moje pytanie jakiego obrazu sie spodziewac? Czy proponujecie inny telewizor w cenie do 3000 niekoniecznie 40 cali moze byc mniejszy.
jakiej marki telewizor radzi sobie lepiej z syngalem analogowym LG Samsung a moze jakis inny.
Czy czas reakcji 8 ms to nie za duzo?zastanawialem sie nad Lg37Lc51 ktory ma czas reakcji 5 ms czy odczuje roznice?
Samsung mnie kusi bo ma lepszy kontrast i jasnosc oraz tuner cyfrowy.Mam metlik w głowie co wybrac.

Dziekuje za odpowiedz
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

maraspl

New member
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ? 25m2
jaki sygnał ? kablowka analogowa upc w przyslosci cos cyfrowego
jaka odległość od ekranu ? ok 4m
jakie urządzenia do podłączenia? narazie tylko tv potem jakies kino dvd
jaka klasa cenowa? do 3000-3500
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? wieczorem
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?umiarkowane
ile osób zasiada przed telewizorem? 3-4
Jaki masz ulubiony program?polsat sport piłka nożna,siatkówka, oraz normalnie do zwyklego uzytkowania
jaki masz telewizor?stary crt 21cali samsunga;)
Ma stać czy wisieć? narazie stać w przyszłosci po zmianie mebli wisieć.

Dziękuje z gory za ewentualne porady.
 
Ostatnia edycja:
Do góry