Sony 26 T3000

mirsiek

New member
greg64 napisał:
Witam!
Czy ktoś mógłby coś napisać na jego temat?

:hmm: Sam bym chciał się coś się o nim dowiedzieć, wiem tylko tyle, że nie jest dostępny w salonach SONY.
Szczerze mówiąc to myślałem o Panasonicu 26 LX 70P, ale nie wiem czy da się da go obniżyć na stojaku. Ja mam w pionie miejsca w regale tyle co on ma wysokości (525 mm), a gdzie włożyć palce do przełączników?
 

musti

Banned
mirsiek napisał:
:hmm: Sam bym chciał się coś się o nim dowiedzieć, wiem tylko tyle, że nie jest dostępny w salonach SONY.
Ciekawe... W szczecińskim Centrum Sony kupisz go od ręki. Funkcjonalnie to samo co seria S3000 a wizualnie jak poprzednia seria V2500 - bardzo ładny :)
 

Kris888

New member
Też szukam tego telewizora, właśnie dzwoniłem do Centrum Sony faktycznie jest do dostania za 3200 zł. W sklepie internetowym można by było zaoszczędzić parę stówek, chyba jeszcze zaczekam.
 

mirsiek

New member
musti napisał:
Ciekawe... W szczecińskim Centrum Sony kupisz go od ręki. Funkcjonalnie to samo co seria S3000 a wizualnie jak poprzednia seria V2500 - bardzo ładny :)
26 cali ?
W poniedziałek pytałem w Krakowie ( Galeria Kazimierz) i pani z uśmiechem na buzi powiedziała ,,4 grudzień''. Przy okazji oglądałem S 3000 i P 2530 i mimo iż S-ka jest ponoć nowsza, to jak na moje oko rzeczywiście ma kąt 160 i z boku przyciemnia. Chyba nie ma jakiejś konkretnej regóły jeśli chodzi o literki przy symbolu Soniaka. Jednak poczekam aby sobie go obejżeć.
 
Do góry