Sony V2500 czy S3000?

PiotrekDGT

New member
Witam serdecznie!
Mam pytanie do wszystkich zgromadzonych forumowiczów - który ww model jest lepszy?
Z tego co wyczytałem do tej pory z danych technicznych, S3000 jest tak jakby starą dobrą serią V, tyle że w innym "opakowaniu" i z jednym portem HDMI więcej...:p

Oświećcie mnie czy tak jest naprawdę.
Który byłby lepszym nabytkiem (chce niedługo kupić, a seria D jest niestety obecnie nie na moją kieszeń:()?
 

musti

Banned
I tak na 90% jest. Nowa seria S świeci bardzo ładnie. A jak tęsknisz za linią starej V-ki to zwróć uwagę na model T3000 różniący się tylko detalami (technicznie to samo co S).
 

PiotrekDGT

New member
Dzięki za odpowiedź.:)

A tak swoją drogą to jak myślisz - opłaca się kupować ten model?
Pytam, bo myślałem też trochę o Panasie LX70 i nie wiem już co wybrać. Chciałbym aby te parę złotych więcej w kieszeni zostało, pod warunkiem że nie będę tego później żałował...:roll:
Poza tym mam straszny sentyment do produktów Sonego (i teraz ta 5 letnia gwarancja mnie dodatkowo kusi:D ).:p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale podaj jakie masz warunki ?
Mowa oczywiście o wielkości 32" ?
Odpowiedz najpierw na pytanie o warunki.
 

PiotrekDGT

New member
Odległość od ekranu mam około 1,5 -2m.
Podłączane będzie głównie do PS3 - jakieś 70% czasu; 20% n'ka i 10% Cyfra...
Budżet około 3000zł (może być jakeś 100zł ponad to, więcej na razie niestety nie mam).:(
Chciałbym Sony ze względu na mój ogromny sentyment do tej marki i wystrój pokoju (cały wyłącznie w ich sprzęcie:roll: ).
 
Do góry