migotanie na KDL40S2530- PC podłączone przez D-SUB

Premator

New member
Od dłuższeg oczasu walczę z migoczącym obrazem na moim SONY . Obraz migocze po podłączeniu PC poprzez D-SUB (migotanie zwłaszcza widać na czarnych kolorach). Bardzo męczy t ooczy. Łącze HDMI z tego samego komputera dział 100% OK. Niestety obcina obraz (wiadomo) i dlatego nie mogę pracować na nim. Ciekawostka na tym samym kablu z mojego laptopa obraz jest perfekt. Oto kilka informacji które powinny przybliżyć nas do znaleźienia lekarstwa na mój problem:
- kabel DVI->D-SUB wymianiałem kilkakrotnie, teraz mam Bandridge Profigold, 5 metrów więc raczej nie on jest problemem
- karta moja to GF 7600GS, ma dwa wyjścia DVI
- problem występuje pomimo wszelkich przejściówek i złączek, które dodawałem i odłączałem kombinując nad problemem
- usunąłem wszelkie niepotrzebne kable z pobliża komputera aby wykluczyć zakłócanie (antena kablówki, audio itp.) teraz jest tylko to co musi a problem nadal występuje
- w samym telewizowrze jest funkcja FAZA, która wg instrukcji ma za zadanie eliminowanie właśnie migotania - niestety całkowicie nie działa, przesuwałem suwak od -30 do +30 i ...nic, żadnego wpływu.

Prosze :blagam:eek: poradę co jeszcze mogę zrobić...
 
Do góry