Sony 37 P3000/3020

seandillon

New member
Jednym z nowych modeli wchodzących na nasz rynek jest pierwszy 37 LCD Sony o symbolu P3000/3020 (różnią się tylko kolorem obudowy). Ponieważ jestem w przededniu wyboru nowego sprzętu, to przestudiowaniu parametrów tego sprzętu bardzo poważnie biorę go pod uwagę (druga opcja to Toshiba 37 c3500). Z informacji uzyskanych ze znanego nam sklepu w Olsztynie :) wynika , że sprzęt ten lada moment znajdzie się w u sprzedaży i poddadzą go testom. Dzisiaj widziałem P3020 w toruńskim sklepie Avans (za 4199 PLN - cena średnio konkurencyjna i nikłe mozliwości negocjacji cenowych). Sprzęt prezentuje się efektowanie, solidna podstawa, bezodblaskowa obudowa, ładny, funkcjonalny pilot. Obraz jak zwykle - z sygnałuu SD nieźle, zaś ze źródeł cyfrowych świetnie (choć TVP Sport z N-ki był tragedią - był akurat mecz Arsenalu ze Steauą trawa koloru saharyjskiego piachu, postacie niewyraźne - mam nadzieję, że była to wina sygnalu rumuńskiej TV a nie telewzora:(). Niestety nie mogłem sprawdzić dzwięku - pan w sklepie podłączył sprzęt do N-ki i rozległ się charkot - sprzedawca stwierdził, że pewnie to wina ich kabla HDMI ( wspomniany obraz szedł też po HDMI) lub dekodera i dodał bym się nie przejmował bo po euro będzie już dobrze grało!!!!!!!!!!:( (pewnie mało inteligentnie wyglądałem:) Dodał, że w sklepie nie mają drugiego kabla - sic>!!! Tyle było z moich testów bo pan na moje dodatkowe pytania odparł, że tak w ogóle to on jeszcze nie poznał tego sprzętu bo mieli go dzisiaj pierwszy dzień w sklepie . Tak samo brak materiałow reklamowych - to mniejszy problem ale minus dla sklepu. Licze jednak na niezawodne grono forumowiczów, że ktoś mógłby mi pomóc i podać trochę danych na temat użytkowania w/w. Soniacza.(moze linki do jakichś testów? Ze swojej strony obiecuję, że jak sam coś znajdę czy dostanę (czy w Olsztynie mnie słyszą??:) to podzielę się tym na forum.
 
Ostatnia edycja:

artik213

New member
Telewizorek całkiem fajny,zastanawiam się nad jego kupnem a skusił mnie dlatego ponieważ ma 37 cali
Obecnie w necie można go kupić już za około 3300zł więc cena dosyć atrakcyjna.parametry też ma całkiem niezłe...
tylko szkoda że na razie nikt kto coś wiecej o nim wie sie nie wypowiada:(
 
Do góry