Sony Bravia

krad4

New member
Witam,
Czy ktoś może się orientuje w różnicach pomiędzy poniższymi modelami LCD-ków Sony:
1. KDL-46S2000
2. KDL-46S2530
3. KDL-46S2510
4. KDL-46V2500
5. KDL-46S2010
Chcę sobie kupić jeden z nich ale szczerze mówiąc nie dokopałem się do jakichś sensownych różnic (poza słabszą jasnością numeru 4 i 5). Telewizor będzie służył głównie do oglądania sygnału z satelity, rzadziej DVD lub DIVX.
I jeszcze jedno :) zdecydowałem się na Sony więc proszę nie mieszajcie mi już :)
Z góry dziękuję za pomoc.
 

motobartcompany

New member
Zdecydowanie brał bym KDL-46V2500 jest najlepszy z tych TV które wymieniłes. Sam mam ten telewizor i moge szczerze go polecić. w tym momęcie można go kupić za 5300 zł, za taką kase trudno znaleźć coś lepszego o takiej przekątnej ekranu!

są już następcy, ale niestety bardziej smużą niż stara poczciwa i sprawdzona V2500

Telewizor gra dobrze zarówno w SD jak i HD, w moim przypadku ps3, ma bardzo dobrą czerń jak na LCD :)
 

uruk-hai

New member
2. KDL-46S2530
3. KDL-46S2510
4. KDL-46V2500

Wybieraj z tych 25xx- mają po dwa HDMI, w przeciwieństwie do tych z serii (starszej) 20xx

S to model uboższy wobec V - chociaż oba modele 'dają' ładne kolory to wersja V pozwala w tym zakresie jeszcze większe możliwości (ma moduł Live Creation Color)- ale nie jestem pewien czy koszty które trzeba było ponieść były tego warte - uznałem że nie i mam S (ale malutkie 32" :p )

Aha dwie ostatnie cyferki to tylko rodzaj obudowy - szara, bardziej szara , etc
 

motobartcompany

New member
Jak chcesz to moge porobić fotki jak gra 46 calowa V2500, SD, DVD oraz playstation 3.

Co ciekawe, miałem wcześniej 40 calowy model i grał gożej, bardziej smużył i miał za dużo koloru czerwonego. Widocznie zastosowali jakiś inny procesor lub nowe firmavare.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z Towich propozycji zdecydowanie najlepszym modelem jest 46 V 2500.
Korzystaj bo cena jest rewelacyjna . I nie mów że nia ma różnic.
 

krad4

New member
Dziękuję za pomoc - w międzyczasie zrobiłem zwiad i faktycznie KDL-46V2500 mi zapunktował. Niby starszy, niby jasność słabsza ale nie zawsze co nowe to lepsze :) W międzyczasie byłem w salonie Sony i ... No właśnie, jak ktoś chce się pośmiać to polecam. Sprzedawca uprzejmy, wytłumaczył mi wszystko ale... No właśnie, ktoś źle poprzyklejał naklejki a on tylko dyskretnie oczkiem rzucał i sypał mi danymi. Szkoda że wtedy już wiedziałem więcej od niego i jakoś mi się niewiele zgadzało. Utwierdziłem się tylko w przekonaniu (po raz kolejny z resztą) że wiedza to fora i ich użytkownicy. Dzięki za Wasz czas i pomoc.
 
Do góry