Kdl-40w3000

Gatekeeper

New member
jak dla mnie nowa linia telewizorów fullHD od SONY jest lekkim nieporozumieniem :(
.....dlaczego tylko najwyższa linia (X3000/X3500) ma 100Hz ?
totalnie bez sensu, W3000 już nie jest 100Hz, a V3000 na dodatek nie ma jeszcze panelu 10-bit

inna sprawa, że totalnie napaliłem się na 40" X3500 :grin:
 

PiotrekDGT

New member
Jak to nie ma?!
Przecież stoi jak byk na stronie Sony Polska że ma 100Hz (znaczek jest na dole strony podanej przez Ortaxa)!!!

A co do nowej-starej serii V, to istotnie nieco dziwny zabieg...:confused:
Ale z drugiej strony może ceny będą na nią fajne...:grin:
 

wojo2k

New member
to ze ma znaczek to widze, ale nie wpomnieli o tym 100hz w opisie, wiec w sumie nie wiem ktore jest niedopatrzeniem, znaczek czy opis.
 

ortax360

New member
Witam

AH 100hz - jedni sobie chwala inny nie widzą .

Na pewno seria W3000 ma 100hz itd.

Np: w lcd 32d3000 100hz działa bardzo subtelnie .

Mnie natomiast zastanawia seria v3000 - jedyny atut to 1920*1080p ale , tylko dla 46 i 52 cali- 40 za małe.

Mysle ze Seria D3000 bedzie lepszym wyborem od V3000.



Pozdarwiam
 
Ostatnia edycja:

Gatekeeper

New member
dziwna sprawa,

na każdej z regionalnych stron SONY jest znaczek Motionflow+100Hz przy telewizorach z serii W3000, natomiast przy samej specyfikacji technicznej ani jednego słowa o tym już nie ma....więc jak na razie potwierdza się specyfikacja z oficjalnej notatki SONY.de
 

PiotrekDGT

New member
Pozbawienie serii W Motionflow było by poważnym niedopatrzeniem, myślę że to nie jest możliwe choćby ze względu na brak alternatywy w TV Sony - seria D (tylko HD Ready), czy seria X (zapewne potwornie droga:( ).
Potrzeba jakiegoś modelu przejściowegto między nimi, i myślę tu o serii W.

Poza tym nie sądzę aby moja ulubiona firma dopuściła się tak rażącego błędu.
To w końcu "weterani" rynku...:D
 
Ostatnia edycja:

musti

Banned
Obawiam się, że seria W3000 nie ma Motion Flow :(
przynajmniej tak wynika z zestawień ktore widziałem...
Funkcja dostępna wyłacznie w serii X, choć póki nie zobaczymy egzemplarza produkcyjnego, to nie ma pewności.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
seria X 3000 - wjeżdża do Polski w październiku
seria x 3500 - w listopadzie
Ale sporo osób zapewne będzie je widziało na targach IFA w Berlinie już za kilka dni.
 

wojo2k

New member
kurde, ja to mam ostre cisnienie na te w3000, ogladam w domu sporo filmow i seriali, a jade na 28" 14 letnim.... No ale juz na poczatku pazdziernika napewno kupie jakies dobre 40". To bedzie szok...
 

eskobar

New member
witam

co do modelu d3000 i płynnosci obrazu
kolory,ostrosc,kontrast brzytwa ogolnie obraz całkiem dobry ale
:co do płynnosci to jakas kpina-sprawdzałem go i:
system włacza sie po około 3 sekundach na programie phlipsa do testowania płynnosci boki obrazu strasznie rozmyte w odległosci około 1cm strasznie to wyglada,jedna rzecz dopracuja a druga sknoca:confused:

ps chyba ze trafiłem na jakis lipny okaz
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
eskobar napisał:
witam

co do modelu d3000 i płynnosci obrazu
kolory,ostrosc,kontrast brzytwa ogolnie obraz całkiem dobry ale
:co do płynnosci to jakas kpina-sprawdzałem go i:
system włacza sie po około 3 sekundach na programie phlipsa do testowania płynnosci boki obrazu strasznie rozmyte w odległosci około 1cm strasznie to wyglada,jedna rzecz dopracuja a druga sknoca:confused:
Nalezy pamietac ze ma 8ms, czyli na dzis slabiutko juz...
 

eskobar

New member
powiem Ci Jtd ze nawet nie chodzi o czas reakcji,bo nawet taki model samsunga jak r83 ma bombowa płynnosc ktora nie ma zadnych defektow tak jak w sonym a szkoda bo ten model naprawde obraz ma dobry
 
Do góry