co wybrac KDL-32S2530 czy KDL-32U2520

77martino

New member
Doradźcie proszę, bo mam problem czy wsiąść starszy model, ale klasę wyżej czy podstawowy, lecz nowszy. Z góry wszystkim dziękuję za poświecony czas i odpowiedz. TV mam być używany do oglądania TV z kablówki może n'ki i oczywiście filmy z DVD.
 

77martino

New member
to wszystko co napisaliście to wiem, chodzi mi o to który z tych telewizorów będzie miał ładniejszy obraz. Nowszy klasę niższy, czyli u czy starszy klasę wyższy S.
 

musti

Banned
Seria S jest lepsza choćby ze względu na lepszy panel S-PVA nie licząc innych różnic. Nowe modele serii U dalej mają tylko panel PVA. Dlatego lepiej kupić stary model serii S, choć niewiele dokładając miałbyś hitowy model V2500, który jest wyprzedawany i ma bardzo dobrą cenę.
 

kwas84

New member
musti napisał:
Seria S jest lepsza choćby ze względu na lepszy panel S-PVA nie licząc innych różnic. Nowe modele serii U dalej mają tylko panel PVA. Dlatego lepiej kupić stary model serii S, choć niewiele dokładając miałbyś hitowy model V2500, który jest wyprzedawany i ma bardzo dobrą cenę.
Dużo lepszy jest v2500 od S2530? Lepiej sobie radzi z kolorem czarnym?
 

johanek

New member
1 Wyższy kontrast dynamiczny i statyczny
2 Głębsze kolory
3 V2500 na 100% ma WCG-CCFL S-ka chyba nie ma
4 Po prostu ma ładnieszy obraz - idź do sklepu i sprawdź
 

77martino

New member
Zgodnie z waszymi sugestiami zapoznalem sie ze specyfikacja V2500 i dla mnie ma on jedna zasadnicza wade nie ma wejscia PC co go dyskwalifikuje. Na dzien dzisiejszy jestem juz prawie zdecydowany na S.
 
Ostatnia edycja:

pandzik

Member
Bez reklam
77martino napisał:
Zgodnie z waszymi sugestiami zapoznalem sie ze specyfikacja V2500 i dla mnie ma on jedna zasadnicza wade nie ma wejscia PC co go dyskwalifikuje. Na dzien dzisiejszy jestem juz prawie zdecydowany na S.

Ma wejście PC.

A nie lepiej kompa podlączyc do tv kablem dvi-hdmi?

A od S-ki różni się systemem „Live Colour Creation”.
Dla jednych pomaga, dla innych nie.

Jeśli cena jest dobra kupiłbym model V.
 
Ostatnia edycja:

eskobar

New member
77martino napisał:
Zgodnie z waszymi sugestiami zapoznalem sie ze specyfikacja V2500 i dla mnie ma on jedna zasadnicza wade nie ma wejscia PC co go dyskwalifikuje. Na dzien dzisiejszy jestem juz prawie zdecydowany na S.
a na jakiego grzyba ci vga masz przeciez hdmi nie dosc ze idzie lepszy obreaz niz po analogu(vga) to jeszcze dzwiek jest lepszy(5-kanałow)
nie rozumiem Cie pewnie patrzyłes troche za tym modelem wiec powinienes wiedziec ze v to wypas a s to sredniak wiec nie zastanawiaj sie tylko bierz v
o wiele lepsza elektronika

pozdro
 
Do góry