Sony KDL 26T3000-Słyszał ktos?

lyon42

New member
Słuchajcie znalazłem chyba konkretny telewizor na moje potrzeby związane z Playstation 3. LCDek ten ma takie oto parametry: 26cali,Panoramiczny 16:9,kontrast statyczny 1500:1,kontrast dynamiczny 8000:1,8ms reakcja,450 cd/m2,roździelczość 1366*768,kąt 178/178 a co specjalnie rzuciło mi się w oczy to,że posiada 2 wejścia HDMI!!! Tylko,że w Polsce jest nie dostepny(w polskim necie nie ma jakichkolwiek informacji-nawet na Sony Polska!) a z kolei w Holandii(aktualnie pracuje tu i mieszkam) jest w 1dnym sklepie.Cena plasuje się między 750-800euro i moje pytanie brzmi czy ktoś na forum słyszał coś lub miał może styczność z tym modelem gdyż w październiku zamierzam kupić zestaw: Playstation3+słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-DS3000 z DD-5.1 i DTS+właśnie owy LCDek i chciałbym mieć pewność,że kupię Telewizor spełniający moje wymagania. Oto stronka gdzie jest podana specyfikacja. Pozdrawiam

http://www.sony.ch/view/ShowProduct...lSpecs&imageType=Main&category=TVP+LCD+TV#tab
 

jtd

New member
Bez reklam
Popelniles najwieksze przewinienie na tym forum, umiesciles post o LCD w plazmach, mozesz za to odpowiadac karnie lub cywilnie, opamietaj sie!
 
Do góry