Sony XR-65X90J Jaki wieszak do niego?

east

New member
Sony XR-65X90J

Jaki do tego TV kupiliście wieszak ?

Bardzo proszę o pomoc.

Taki oryginalny Sony ktoś z Was posiada ?

SU-WL450

Oryginalny wieszak Sony.

Bardzo Was proszę o pomoc.
 

east

New member
Wieszak płaski ma być. Aby TV od ściany nie odstawał.

A czemu ten oryginalny jest zły?

Ma ktoś z Was ten oryginalny ?
 

east

New member
Pytam o konkrety wieszak czy ktoś posiada.

I proszę o takie odpowiedzi .

Jeśli nie macie nic do dodania to proszę beż złośliwości
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Oryginalny jest "zły", bo nie odstaje od ściany tak aby swobodnie można było " grzebać" kabelkami. Ale jak widać Tobie taki odpowiada, więc kup taki.
 

east

New member
Oryginalny jest "zły", bo nie odstaje od ściany tak aby swobodnie można było " grzebać" kabelkami. Ale jak widać Tobie taki odpowiada, więc kup taki.

Ok, To proszę podaj model jaki polecasz, posiadasz.


Dopytuje dlatego, ponieważ na starym mieszkaniu kupiłem HAMA wieszak i był słaby, poziomica błędna, kołki słabe itp.

Stąd chcę konkretne sprawdzone modele kupić .
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Ok, To proszę podaj model jaki polecasz, posiadasz.


Dopytuje dlatego, ponieważ na starym mieszkaniu kupiłem HAMA wieszak i był słaby, poziomica błędna, kołki słabe itp.

Stąd chcę konkretne sprawdzone modele kupić .

Nie wiem co było nie tak z tym wieszakiem Hama bo firma robi dość przyzwoite wyroby. Poziomica,która jest dołączana do wieszaka jest bo jest,nigdy jej nie używam bo...jest zwyczajnie za krótka i dlatego błędnie pokazuje poziom. Użyj minimum metrowej a nawet dwumetrowej jak masz ,to zobaczysz różnicę względem tego "wypierdka" dołączonego do zestawu.
Jeśli chodzi o kołki rozporowe ,to co było nie tak ze starymi że twierdzisz że były słabe? .10x80 zupełnie wystarczy.Jeśli dobrze zamontujesz to chyba nawet jeden by wystarczył żeby utrzymać tv na ścianie.No chyba że masz rigips to wtedy inna bajka.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ok, To proszę podaj model jaki polecasz, posiadasz.


Dopytuje dlatego, ponieważ na starym mieszkaniu kupiłem HAMA wieszak i był słaby, poziomica błędna, kołki słabe itp.

Stąd chcę konkretne sprawdzone modele kupić .

Uzytkownik arek810316 juz podal Ci odpowiedni model. Ja osobiscie mam praktycznie identyczny
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Tak dzięki za opinie.

TV ma nie odstawać od Ściany dodaje.

Polecam uchwyt typu One For All WM4621 lub WM2621. TV mało odstaje od ściany. Uchwyt jest ciężki, z grubej sztywnej blachy. Mam jego mniejszą odmianę (do TV 49"). W zestawie są przyzwoite kołki fisher SX, choć jak masz słabą ścianę, to proponuję zakupić najlepsze (Fisher duopower), dostępne np. w Castoramie czy Leroy. Porty w TV masz z boku. Nie słuchaj rad, że TV musi odstawać od ściany, żeby był do nich dostęp bo w Twoim wypadku to nie jest konieczne. Dostęp do bocznych portów nie będzie ograniczony. Zresztą samo zdjęcie TV z uchwytu jest tak banalnie proste, że w ogóle bym nie patrzył na uchwyty odstające od ściany.
 
Ostatnia edycja:

east

New member
Polecam uchwyt typu One For All WM4621 lub WM2621. TV mało odstaje od ściany. Uchwyt jest ciężki, z grubej sztywnej blachy. Mam jego mniejszą odmianę (do TV 49"). W zestawie są przyzwoite kołki fisher SX, choć jak masz słabą ścianę, to proponuję zakupić najlepsze (Fisher duopower), dostępne np. w Castoramie czy Leroy. Porty w TV masz z boku. Nie słuchaj rad, że TV musi odstawać od ściany, żeby był do nich dostęp bo w Twoim wypadku to nie jest konieczne. Dostęp do bocznych portów nie będzie ograniczony. Zresztą samo zdjęcie TV z uchwytu jest tak banalnie proste, że w ogóle bym nie patrzył na uchwyty odstające od ściany.



Właśnie mam teraz zagwostkę po tamtych komentarzach.

Dodam, że jeden TV 65 Cali Sony ma z tyłu kanał na kable do dołu.

Natomiast drugi TV taki sam Sony x90 tylko 55 Cali, będzie w sypialni i dokładnie za nim jest gniazdko antenowe i gniazdko do prądu. Więc wtyczka musi się za TV zmieścić.
 

east

New member
A jak te płaskie TV z gniazdkiem za telewizorem ?

Jak będzie potrzeba raz w roku coś podczepić dodatkowo zdejmie się TV przecież.
 
Do góry