nowe serie S3000 a D3000

batonHD

New member
witam,

przeczytałem cały (ciut długi, ale przynajmniej wyczerpujący :) ) topic o 32D3000,

i oczywiście jesteśmy w tyle względem zachodu jeżeli chodzi o zapełnienie sklepowych półek. Nie ma u nas jeszcze większej wersji, czyli 40D3000, na której mi bardzo zależy. Dzwoniłem do Sony i powiedziano mi, iż początek września to najprawdopodobniejszy termin wprowadzenia w obieg 40D3000 (chyba, że ktoś wie lepiej? ktokolwiek?)

i teraz rodzi się pytanie:
czy czekać te kilka tygodni na 40D3000, czy kupić w szybszym terminie (czyli teraz :D) coś innego, dostępnego na chwilę obecną np. 40S3000 (ale to nie jest chyba najlepszy sprzęt, hmm)?
nie chce po prostu podjąć pochopnych decyzji.

interesują mnie 40/42"

mój budżet to 6, max 7 tyś PLN


ważnym czynnikiem jest to, że na chwilę obecną nie mam w mieszkaniu żadnego tv ;)



pozdrawiam
 

PiotrekDGT

New member
Jeśli Sony - to poczekaj na 40" D3000.
Ma 100Hz, a seria S to jakby stara seria V, tyle że w innej obudowie.;)

Jeśli coś innego producenta - to za jakieś 5600PLN powinieneś już wyjąć 42" Full HD Sharp XD1...
Tylko uwaga, on NIE MA 100Hz!!!
 

musti

Banned
Pisałem już, że modele 40 i 46" serii D3000 można kupić na tzw indywidualne zamówienie w Centrach Sony. Jednak myślę, że cena może was zniechęcić - może być droższy od modelu W (Full HD) - tak przynajmniej pokazują porównywarki cen.
 

johanek

New member
KDL40S3000 już jest w sprzedaży cena ok. 6000 zł seria D kosztować będzie ok. 6500.
Wydaje mi się że wolałbym KDL40W2000 za 7000 zł
 

hombre

New member
40d3000

Jesli 40D3000 bedzie kosztowal 6500 pln to troche duzo.
W UK one sa dostepne juz od ponad miesiaca, najtaniej widzialem za 830 futow w necie. W sklepach normalnych tez widzialem 40D3000.
 

batonHD

New member
w końcu :)

ok,

po bardzo częstym sprawdzaniu tego, co mają na stanie, dostałem ze sklepu firmowego sony w gdyni (jestem z 3miasta) model 40D3000, sprowadzili pierwszy jeden jedyny egzemplarz i go wyhaczyłem :D

jakby ktos sie pytał, to będą je wystawiać za 6500zł.

pozdrawiam,

ps. offtop: będę poszukiwał wszystko_odtwarzającego odtwarzacza dvd. chodzi o to, żeby odtwarzał bezpresensjonalnie wszystkie DivX`y / Xvid`y, zeby odtwarzał napisy i poskie czcionki. i jeszcze mam pytanie: skoro mam hdtv, to przydałoby się model z wyjściem HDMI. proszę o jakąś wstępną propozycję, i nakierowanie, czy cena to zawsze równa się jakość, bo jak tak wstępnie czytam po www to nie, ale to ja jestem laikiem.

i czemu KISS taki drogi?


czy bardziej opłaca się iść w stronę wszystko_odtwarzającego odtwarzacza dvd z wyjściem hdmi, czyyy skupić się na blu-ray, ale bez bajerów (bo zakładam, że blu-ray jeszcze raczkuje)
 
Ostatnia edycja:

gre

New member
kdl40s3000 sony, do jakiego mozna go porównać jakościowo i cenowo? co polecicie w tej klasie lub lepszy do 6,5kpln ? nie za duzy, max 42 cale
 
Do góry