Porownanie dwoch telewizorow

amor_priv

New member
Witam.
Mam takie pytanko. Otoz w moim miescie (Czyli w Legnicy:) )ostatnio pojawily sie promocje na dwa telewizory:

Sony Bravia KDL-32U2000 - cena 2449zl na 20 rat bez dodatkowych oplat (20x122,5zl)

Sony Bravia KDL-32S2530 - cena 2980zl rowniez na 20 rat (20x149zl)

W zwiazku z tym mam pytanie: czym roznia sie te dwa telewizory? Mimo najszczerszych checi nie znalazlem w internecie zadnych roznic. Tym bardziej, ze wiele stron podaje dane nierzetelnie (Znalazlem na przyklad informacje, ze U2000 ma tylko dzwiek NICAM, podczas, gdy na telewizorze jest naklejka Dolby Surround). Czy te ceny to faktycznie dobra okazja, czy tez po prostu naciaganie?
I czy obecnie w tej cenie mozna kupic inne - tansze o porownywalnych parametrach? Wiem, ze mozna na forum znalezc wiele wątkow na temat porownan cen i parametrow, ale to sie tak szybko zmienia, ze posty sprzed miesiaca juz sa praktycznie nieaktualne :) Wiec prosze mnie nie odsylac do wyszukiwarki :)
 
Ostatnia edycja:

musti

Banned
Oj leniwy jesteś...;) O róznicach na forum było pisane wielokrotnie. W skrócie model U jest najprostszym modelem promo ze starym panelem PVA. Seria S ma nowszy panel S-PVA i kilka układów poprawiających obraz. Krótko mówiąc jak kupowac to tylko S. Szczególnie jak mała róznica w cenie. Ceny są atrakcyjne, bo modele powoli wychodzą z oferty.
 
Do góry