Sony KD-65A8

deusexe

Member
Czy to normalne w OLEDach, że obraz przy wszystkich upłynniaczach włączonych i wyłączonych nie jest idealnie płynny jak w LCD? Bo to mój pierwszy oled i w porównaniu ze starymi (kilkuletnimi) LCD przy scenach niekoniecznie szybkich skacze występuje tzw. z ang. stuttering.:confused:
 

SDman

Banned
Czy to normalne w OLEDach, że obraz przy wszystkich upłynniaczach włączonych i wyłączonych nie jest idealnie płynny jak w LCD? Bo to mój pierwszy oled i w porównaniu ze starymi (kilkuletnimi) LCD przy scenach niekoniecznie szybkich skacze występuje tzw. z ang. stuttering.:confused:
Podaj z jakiego źródła (DVB-?, net ,hdmi) tak się dzieje.
 

pantomima

Banned
Czy to normalne w OLEDach, że obraz przy wszystkich upłynniaczach włączonych i wyłączonych nie jest idealnie płynny jak w LCD? Bo to mój pierwszy oled i w porównaniu ze starymi (kilkuletnimi) LCD przy scenach niekoniecznie szybkich skacze występuje tzw. z ang. stuttering.:confused:

Jasne , że to nienormalne .
Ja na swoim e9 tego nie dostrzegam. Kolega wyżej na modelu takim jaki posiadasz również tego nie dostrzega .
Coś jest nie tak niestety . Może kwestia ustawien .
 

SDman

Banned
Z każdego źródła, ale już odkryłem co pomogło. Właczyłem "tryb kliszy" -> automatyczny. Ale sporadycznie płynące napisy potrafią się zaciąć.
To dobra wiadomość, ten model Sony jest u mnie nr 1.

Mam prośbę, może używasz CI+, jeśli tak daj znać czy jest wszystko ok.
 

pantomima

Banned
To dobra wiadomość, ten model Sony jest u mnie nr 1.

Mam prośbę, może używasz CI+, jeśli tak daj znać czy jest wszystko ok.


To bardzo istotne , że u Ciebie jest nr1. Bardzo to dużo wnosi i ogolem podnosi poziom tego forum . Twoja pseudo fachowa wiedza oparta na 5 minutowych testach w sklepach z pendrive jest naprawdę pomocna .


Widziałeś ten oled w sklepie czy znowu w gazecie o nim trochę się naczytałeś ?

Co z moim ekspresem ?

Zrobisz w końcu rundę i podrzucisz jakieś namiary ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry