Sony KDL 32S3000

musti

Banned
Nic nie znajdziesz, bo to nowy model, który jeszcze nie dotarł do wszystkich sklepów. Ja w Szczecinie jeszcze go nie widziałem, ale wiem, że ma być dostępny lada dzień. Na pierwszy rzut oka, bardzo ładny, no i 3 wejścia HDMI na pewno się przydadzą w przytszłości ;). Niby ma te same funkcje co V2500 ale bezpośrednim następcą V2500 jest D3000.
 

batonHD

New member
seria S3000 - jaki panel - 8 czy 10 bit ?

witam,

jestem zainteresowany serią 3000 S lub D

nie wiem czy opłaca mi się czekać na model D (nie mam obecnie żadnego tv na chacie, więc czas tutaj ma znaczenie, tj czekanie do września na nowy tv)

więc przyglądam się modelowi S3000 - i pytanie:



Ilo bitowy panel ma seria S3000? 8-bit czy 10-bit? (nei ma takiej info na stronie www Sony, nie ma takiej info w platynowym sklepie sony w mojej okolicy, nie ma takiej info w sumie żadnym z większych sklepów do których dzwoniłem na terenie naszego kraju)

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale napisz co i jak będziesz podłączał ?
Co chcesz podłączać i w jakiej klasie cenowej. Bo wjeżdżają nowe modele Sony.
 

SKAT

New member
Witam.Chcę kupić telewizor koniecznie 32 calowy LCD.Mam polsat cyfrowy.:roll: Na jaką firmę mam się zdecydować i czy może to być SONY KDL-32S3000. Telewizorek ma nie przekroczyć 3000 zł.
 

pazio

New member
Witam.
Kiki dołączam się do pytania.

Chcę kupic TV
-3000 tys zł
-32"

Co mi z dostępnych TV proponujesz i czy lepiej nie bedzie jak poczekam na nowy rok?
 

reuterpl

New member
Sony Kdl 32s3020

Mam dokładnie te same warunki (32 calowy do 3tys). Na początku chciałem Kupić Philipsa 32PFL5322, jego design i cena najbardziej mi odpowiada. Trochę gorzej z wyświetlaniem sygnału z komputera (brak rozdzielczości 1366x768) oraz brak wejścia z PC.

Teraz zastanawiam się nad SONY KDL 32 S 3020. Ma wejście PC(D-sub). Nie miałem okaji oglądać go w akcji, macie jakieś doświadczenia? Co onim sądzicie? Na skąpcu jest od 2987zł
http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/212768

Jakieś sugestie? By the way, na stronie Sony nawet nie ma do niego instrukcji...
 

pazio

New member
Widzę że nie ma chętnych na to aby udzielić nam jakiejś podpowiedzi.
Wszyscy kłócą się o czerń, barwy itd... a szczera podpowiedź co kupic by nie wpakować się na mine to już kłopot.
 

qualias

New member
ZAkupiłem ten model dziś jak na chwilę obecną podłączyłem tylko kablówkę i narazie wrażenia niezłe.

Założenia były 32",ok 3000 zł, DVB-T/C, matryca pva.

Jeżeli kogoś to będzie interesowało napiszę więcej.

Mam zamiar podpiąc do niego również pc via komponent lub d-sub ale prędzej to pierwsze oraz platformę cyfrową tylko nie mogę się zdecydować nka czy c+
 

RadekG

New member
Chętnie poczytam opinie na temat 32s3000. Generalnie interesują mnie detale, czyli - jaki pilot, wykonanie tv, bad-pixele, czy ma (i jak działa) czujnik światła; Chetnie poznam ogólne cechy - czy matryca to pva, jaki poziom czerni / kąty?
Chyba najważniejsze to jednak opinia jak działa z PC przez komponent (jaka karta w PC?) i jeśli się da to DVD przez HDMI.

Dopiero zaczynam szukać tv i zastanawiam się nad Sony 32" lub LG 37".
Posiadam monitor Sony MVA i jestem bardzo zadowolony więc przychylam się do tej marki.
 

qualias

New member
pilot - intuicyjnośc =4+
wykonanie - porządnie =5
bad-pixy - brak =5
czujnika - brak
matryca - spva

reszta w specyfikacjach na www.sony.pl


cheerz!

RadekG napisał:
Chętnie poczytam opinie na temat 32s3000. Generalnie interesują mnie detale, czyli - jaki pilot, wykonanie tv, bad-pixele, czy ma (i jak działa) czujnik światła; Chetnie poznam ogólne cechy - czy matryca to pva, jaki poziom czerni / kąty?
Chyba najważniejsze to jednak opinia jak działa z PC przez komponent (jaka karta w PC?) i jeśli się da to DVD przez HDMI.

Dopiero zaczynam szukać tv i zastanawiam się nad Sony 32" lub LG 37".
Posiadam monitor Sony MVA i jestem bardzo zadowolony więc przychylam się do tej marki.
 

eoj

New member
qualias napisał:
pilot - intuicyjnośc =4+
wykonanie - porządnie =5
bad-pixy - brak =5
czujnika - brak
matryca - spva

reszta w specyfikacjach na www.sony.pl


cheerz!

-------------------------------------------------------

Właśnie zostałem posiadaczem 32s3000 i jestem pod wrażeniem. o ile z kablówki jakość jest średnia (autocom), o tyle z satelity jest pełny odlot :). to samo dotyczy połączenia z kompem przy pomocy kabelka VGA. Tu jakość dorównuje HD :). Na razie zero zastrzeżeń. Polecam z czystym sumieniem. Szkoda że w krakowie nie da się obejrzeć nic w DVB-T, ale mam nadzieję że coś się w końcu w tej materii ruszy
 

tomci

New member
a ja mam pytanie czy idzie poprawic obraz z polsatu cyfrowego mam podlaczone euro euro czy jest jakis inny kabel ktory polepszy obraz z polsatu za odpowiedz z gory dzieki
 

eoj

New member
tomci napisał:
a ja mam pytanie czy idzie poprawic obraz z polsatu cyfrowego mam podlaczone euro euro czy jest jakis inny kabel ktory polepszy obraz z polsatu za odpowiedz z gory dzieki

wszystko zależy od tego jaki masz tuner do tego polsatu. jeżeli z możliwością podłączenia kabelka HDMI no to poprawisz, jeżeli nie, to nie ma się co męczyć
 

zbyck

New member
Czy jest możliwość zainstalowania do tego tv jakiegoś nowego oprogramowania lub wgrania wsadu do pamięci.I jeszcze jedno pytanko jak sprawuje się z nim moduł do dekodowania sygnału z mpeg4/mpeg2 aby móc oglądać DVB-t która jest nadawana w mpeg4.
 

jaro-x

New member
witam.
podbije delikatnie temat...
Czy warto w tym tv stosowac te moduły (conax neotion) aby miec odbiór z nadajnika dvb-t?
jak z odbiorem hdtv jest z tymi modułami?

pozdrawim i prosze kogoś oodpowiedź
 
Do góry