Sony 32D3000 czy 40V2500?

Didas

New member
Piszę pierwszego posta na tym forum i liczę na pomoc ekspertów:) Za ok miesiąc chciałbym kupić Tv LCD. Po przeczytaniu wielu tematów na forum zdecydowalem sie na zakup LCD marki Sony. Początkowo byłem za 32D3000 ale mam zamiar powiesić go na ścianie i ogladać z odległości 2,5-3,5m i nie wiem czy nie będzie za mały. Niestety fundusze nie pozwalają rzucić się na 40D3000 i myslalem o wersji 40V2500. Dodam tylko, że Tv bedzie w salonie z aneksem (razem ok 26m2). W przyszlosci mysle o jakims zestawie Audio za ok. 3000zł.
Co byście zrobili na moim miejscu? Wybrac 32D3000, czy 40V2500, a moze jeszcze coś innego? Czy Sony będzie trafnym wyborem?
Z góry dziękuję za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Witam

Wielkosc przemaiwa za 40v2500 , ale jakosc wyswietlanego obrazu ,100hz, itd za d3000

32 cale to maks własnie 2.5- 3m ja ogladam z 2.5 i jest ok .

Do 26m wybrałbym jednak wiekszy 40 i wiecej bedzie ok .

A moze poczekadz do wrzesnia bedzie nowy Panasonic lcd 37 cali .

Pozdrawiam
 

Didas

New member
Jesli chodzi o budzet to postanowilem wydac ok 4000zł. Fajnie by bylo gdybym sie zamknal w tej granicy. Mam zamiar kupic LCD na poczatku wrzesnia wiec liczę, że D3000 juz w tych granicach powinien byc. Nie wiadomo jaką cenę Panas wywali za swojego 37". Skoro ortax360 oglada z takiej odległości i jest OK to sklaniam sie ku D3000:D .
Prosze jeszcze o opinie innych forumowiczów:)
 

musti

Banned
Jeśli chcesz 40V2500 to nie masz co czekać do września. Skończyły się już zapasy dystrybutora i masz do dyspozycji tylko to co jest w rynku - z drugiej strony cena wyprzedawanego modelu może być atrakcyjna.
O 32" nawet nie myśl - ja mam 24m2 i jest stanowczo za mały.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja bym wcale tak nie szalał . Żebyś nie miał wyrzutów przez następne lata - wystarczy prezentacja w domu. Bo wbrew pozorom wcale nie jest tu nic pewnego.
 

kristos24_2005

New member
przewaga serii D nad serią V

nie ma porównania modelu serii D z V2500, to nie tylko 100Hz, podstawowa przewaga serii D to układ 24P True Cinema i 10 bitowy przetwornik obrazu, w polaczeniu z bluray płynność ruchu jest niesamowita, czego nie mozna powiedziec o serii V. Być moze warto poczekać do wrzesnia, moze seria D mocno spadnie :)
 

Didas

New member
Dzieki serdecznie za pomoc. Na pewno poczekam do września i wtedy zobaczymy jak się beda prezentować ceny serii D. Nie liczyłbym raczej na jakis drastyczny spadek cen. Skłaniałbym się raczej ku serii D niż V. Wolę chyba jednak zrezygnować z wielkości na rzecz jakości.
Pozdrawiam:)
 

musti

Banned
Wszystko zależy od wymagań użytkownika. Ja mam dziadka serii V i nie mam problemów z płynnością ruchu tylko z wielkością ekranu. Na szczęście mamy taki wybór modeli, że można przebierać. Jeśli zdecydujesz się na prezentację kiki pamiętaj, że do dużego ekranu przywykniesz po kilku dniach i obyś nie żałował. Najlepiej porównaj osobiście oba.
 
Do góry