Prośba do wszystkich!!!

magdaxxx2

New member
Witam! zapewne w wiekszosci panow z tego co tu sie zorientowalam;)
ale do rzeczy, mam pare pytan i mam nadzieje, ze ktos mi pomoze.
Przymierzam sie do kupienia telewizora lcd, na ten zakup chce przeznaczyc do ok. 2500zl. I tu mam pytanie, co byscie mi poradzili? Od razu mowie, ze pokoj nie jest duzy 3x4. Odleglosc od tv 1,5-2m. Nie mam ani polsatu cyfrowego, n czy cyfry. Jedynia kablowka i "trzy canaly"(zolty,niebieski i czarny) nadawane cyfrowo. Z tego co sie orientowalam to wybor jest spory. Zastanawiam sie nad samsungiem lub sony. I tu pytanie, jaki model? i 26 czy 32 cale, a moze 32 to za duzo do w sumie nieduzego pokoju?
Licze na pomoc, porady, co wybrac.
z serdecznymi pozdrowieniami
Madzia.

Zakładanie wielu takich samych tematów nic nie da. Poza odpoczynkiem od forum oczywiście, więc polecam wstrzemięźliwość w tym temacie :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartoszek9

New member
Siemka , ja mam podobny pokój i bardzo podobną odległość od TV. Mam Samsunga LE 32M71B. Tylko na początku będziesz miał wrażenie że jest ogromny ale po kilku dniach już się przyzwyczaisz. Moja żona nawet czasami mówi że mogliśmy kupić 37 cali! Ach te koboiety. Moim zdaniem to ci w zupełności wystarczy, tylko zwykła kablówka cieńko. Mam MultiMedia zwykłe i cyfrowe i tak do końca nie jestem zadowolony, ale tV bomba już na zwyczajnym orginalnym DVD odczujesz różnice na na kanałach HD się rozpłyniesz. Więc konkluzja polecam 32 cale i Samsunga tylko nie model R.
 

magdaxxx2

New member
Z tego co sie przed chwilka orientowalam to w/w model 2755 i w gore, kurcze jak dla mnie troszke duzo:( ale mimo dziekuje Tobie za odp.
 

mataman

New member
Bez reklam
No żeby kupić coś rozsądnego to musiałabyś dołożyć z 500 zł i wtedy np. Samsung LE32R71
 
Do góry