32S2000 czy 32S2530 czy 32D3000

slash

New member
Witam,

jako że noszę się z zamiarem zakupu LCD (debiut życiowy) chciałbym zasięgnąć informacji dotyczącej tychże wymienionych modeli.
Cel do osiągnięcia: granie PS3, DVD, TV (póki co analog).
Wymagania: przywoita jakość, dobra cena do parametrów.
Nie jestem osobą szukającą nowinek, pędzącą w stronę nowych modeli, ale nie chcę kupić tzw. sprzętu na odczepne.

W kwestii określania parametrów technicznych, temat ozgryzłem dość szeroko. Moim głównym pytaniem jest który warto kupić, zakładając róźnicę cenową (od wyjściowej) + 400 PLN (od 32S2000 do 32S2530) + 1 300 PLN (od 32S2000 do 32D3000) + 900 PLN (od 32S2530 do 32D3000).

Z góry dziękuje za wskazanie.:mrgreen:
 

mpmomot

New member
d3000

Zdecydowanie D3000. Ja w przyszłym tygodniu kupuję właśnie ten model :grin: . Zastanawiałem się między V2500 a D3000 właśnie. Widziałem oba działające jednocześnie. Bardziej przypadł mi do gustu D3000.
 

slash

New member
Podsumowując zdanie kolegów. 1300PLN jest ceną rozsądną za parametry jakkie oferuje D3000? Dziś będę rozmawiał (czyt. targował się) w sklepie w kwestii wyszczególnionego sprzętu, z naciskiem na D3000. Tak m się wydaje jak na razie. :mrgreen:
 

mpmomot

New member
slash napisał:
Podsumowując zdanie kolegów. 1300PLN jest ceną rozsądną za parametry jakkie oferuje D3000? Dziś będę rozmawiał (czyt. targował się) w sklepie w kwestii wyszczególnionego sprzętu, z naciskiem na D3000. Tak m się wydaje jak na razie. :mrgreen:



Bedziesz się targował w sklepie firmowym SONY? Ja mam zamiar tam kupić swój sprzęt i zastanawiałem się czy można z nimi "pogadać". Napisz - jeśli to nie tajemnica - jak Ci poszło :lol:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaj w którym sklepie /miejscowość ?/ zamierzasz dokonać zakupów.
Troche ludzi znamy w branży - może będziesz zadowolony :D .
 
Do góry