Sony 55xf9005 gubi kanały

gordonn

Member
Witam.
Jako że telewizor ten posiada wbudowany tuner satelitarny to dokupilem moduł Ci i pozbylem się starego dekodera.Wszystko działa jak należy jest nawet jeden kanał w 4k.
Czasami jednak giną mi programy satelitarne z listy.Wtedy wgrywam jeszcze raz listę programów która mam skopiowaną na pendrive i jest ok.Zdarzyło mi się to już kilka razy. Dodam że problem nie dotyczy telewizji naziemnej.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

dark2

Member
Jak operator (polsat? nc?)

U mnie niestety dzieje się tak samo. Mam kartę NC+ i co jakiś czas zmieniają mi kolejność kanałów :(
albo pojawiają się duble, albo puste miejsca. Chętnie też bym się dowiedział czy można jakoś zablokować możliwość modyfikacji listy.
 

Piotrek W

New member
Mam to samo. Telewizja cyfrowy polsat- raz na jakiś czas ginie kilka kanałów dostarczanych przez Polsat albo TVN (np w jednym momencie ginie polsat, TV4, polsat play, polsat film itp, a w innym giną TVN, TVN7, TVN Turbo). Kanały same znikają i same się pojawiają. Czasami zdarza się to częściej, czasami rzadko.
Denerwuje mnie działanie modelu cam w tym TV więc od lutego chyba rezygnuję z modułu i wymienię na dekoder PVR..
 

gordonn

Member
Problem rozwiązany. Trzeba w ustawieniach satelity wyłączyć "automatyczną aktualizację listy programów". Od prawie dwóch tygodni żaden kanał się nie zgubił.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry