Sony KD-65XF9005 czy KD-65XG8596 bo ***************unga nie chcę

jaceko

New member
Panowie dlaczego nikt nie opisuje jak chodzi android na tym 65xf9005? Już prawie kupiłem ten tv ale jak słyszałem w sony center że clouding jest ok bo taka technologia i nie jest podstawą do zwrotu to znowu się zanurzyłem w lekturze i na polskich również forach są opisy tragedii z andkiem. Kiedyś człowiek upatrzył jakiś model i kupił jak cena była odpowiednia a teraz to ten nie ma dts'a tamten dolby vision, dolby atmos i innych cudów że już nic nie wiadomo. Kiedyś chciałem qleda bo one connect i takie tam ale już całkiem zgłupiałem.








No właśnie, witam w klubie :)
To mówisz, że Android w 65xf9005 jest słaby, ciekawe czy w tym modelu z 2019 roku działa lepiej?
Myślę, że to dość ważna informacja. Szybkosc działania oprogramowania jest dość istotna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na czym polega tragedia z Androidem ?
Niezłe głupoty ktoś opisuje i jeszcze dziwniejsze , że inni dają się łapać na to.
I sugerujesz się wpisami tych osób co piszą , czy tych co mają.
CI co kupli choćby w ciągu ostatnich tygodni są... zachwyceni.

Android jest stabilny, nie wiesza się, działa płynnie.
Jeśli ktoś wgrywa wtyczki o których nie ma bladego pojęcia i ma pretensje do telewizora, to tak jakby dolewać wodę do paliwa i mieć pretensję, że
Auto mu staje.
Żaden telewizor z ANdroidem Sony, Philipsa, TCLa, Sharpa mimo usilnych działań na testach celem destabilizacji - nie poddał się.
Jeśli ktoś wierzy w bzdury, to faktycznie lepiej niech nie kupuje bo po co mieć extra telewizor.
 

Audio_33

New member
Jestem posiadaczem tv Sony Xf9005 wersja 65' i po tym jak nastąpiła aktualizacja Andrioida do nowszej wersji system śmiga bez zarzutów. Dodam że tv kupiony od Kiki. Wszyscy co oglądają i widzą ten tv pierwszy raz są pod wrażeniem obrazu. Zwłaszcza na materiałach blu ray.
 

hircik

New member
Na infolinii sony center wspominają o przypadkach dostawy kurierem gdzie po wyjęciu z nieuszkodzonego kartonu był uszkodzony tv a przy kurierze w sumie oglądasz opakowanie a jak nawet poczeka łaskawie aż rozpakujesz to telewizora i tak nie weźmie, tak usłyszałem na info. Sony center zaleca oczywiście odpłatnie zamówienie z dostawą przez ich technika który wypakuje tv. Trochę to wszystko śmieszne bo dużo ludzi odbiera od kuriera tv i jest ok. Podoba mi się ten sony xf9005 i szkoda że tak staniały tylko w sklepach bo u Kiki'ego zawsze było parę stówek taniej i bym się nie bał.
 

hircik

New member
Co do cludingu to na tym forum jeden użytkownik opisuje i zalaczył zdjęcia i u niego mega chmury. Smutne że w takim dobrym super tv takie rzeczy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
hircik
mam wrażenie że wyszukujesz same problemy i to których nie ma.
Są przepisy na dostawę.
Dostawy robimy też własnym transportem.
Jeśli jeden opisuje i kupił model po refreshingu ma 10.000 sprzedanych i Ty się sugerujesz tym wpisem....
Faktycznie odpuść sobie.
 

hircik

New member
Kiki masz rację, zawsze znajdę kogoś niezadowolonego. Strach przed felernym egzemplarzem chyba😕 te sony 65xf9005 schodzą w promocji jak ciepłe bułeczki patrząc po dostępności w elektromarketach. U Ciebie niżej jak 5,5tys nie zejdzie?
 

jaceko

New member
Dzisiaj wybrałem sie do sklepu Sony. Przesympatyczny Pan włączył mi ten sam materiał na KD-65XF9005 oraz KD-65XG8596. Porównywaliśmy obraz na bieżąco i powiem tak - może 9005 jest modelem starszym, może jest ciut wolniejszy jeśli chodzi o Androida (choć jeśli jest różnica to minimalna), ale obraz to mega fantastyczne doznanie dla oka - oczywiście na korzyść 9005. Pan załączał różne materiały - tak jak napisał któryś z kolegów parę postów wyżej - to dwa różne telewizory, jeżeli chodzi o jakość obrazu. Będzie w takim razie KD-65XF9005 :) Dzięki wszystkim za wypowiedzi i uwagi.
 
Do góry