Sony KD-65ZD9 - problem z obrazem 3D

amg-1

New member
Witam,
Witam, kupiłem 2 tyg. temu tv sony 65zd9. Od początku mam problemy z odtwarzaniem filmów 3D (po to kupiłem ten tv). Napisałem do Sony Polska i dostałem wytyczne co mam zrobić....
Przerobiłem wszystkie punkty przedstawione przez Sony tj. czyszczenie pamięci podręcznej, miękki reset i przywrócenie telewizora do ustawień fabrycznych.
Niestety nie ma efektu. Szukałem też podpowiedzi na stronach zagranicznych typu... wył. Motionflow , wył. ulepszonego HDMI ale też to nic nie dało.
Reasumując:
Mam wersję oprogramowania: PKG 6. 6520.0252EUA

Całkowity brak wykrywania sygnały (materiału) 3D – czy z YouTuba, czy Pendriva, czy konsoli.

Materiał ( DEMO) 3D z YouTuba – odtwarzanie całkowicie niemożliwe – Action Menu – obraz 3D – wyłączony, pisze funkcja niedostępna.
Materiał z pendriva 3D – Action Menu – obraz 3D – aktywny. Możliwość wejścia w obcje: obok siebie lub nad i pod. Ale dalej nie aktywne:
- regulacja głebi 3D
- jakość okularów,
Przy włączonym dekoderze nc+ czyli sygnał 2D, funkcja “ obraz 3D “ jest aktywna-podświetlona “ wył.” i można w nią wchodzić.

W zakładce “ Wejścia “ dalej nie ma pokazanych portów USB

Proszę o wskazówki, które dadzą mi możliwość pełnego korzystania z funkcji 3D. Mój poprzedni tv (LG c6V signature) wykrywał w sekundę każdy sygnał 3D.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.
 
Do góry