SONY KD-55XF9005 vs SONY KD-55XF9005B

Piotrr.pizon

New member
Witam,
Jak w temacie - Sony kd-55xf9005 na ten model jestem w zasadzie zdecydowany, oglądałem w MM i w Euro AGD cena 4699 zł, postanowiłem jeszcze poszperać w necie i znalazłem np. na morelach za 4099 zł natomiast jest to model Sony kd-55xf9005b i tu pojawia się moje pytanie. Co oznacza owa literka "b" próbowałem szukać, ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Różnica w cenie to ponad 10% więc chciałbym się dowiedzieć czy ten tańszy model z literką"b" jest produktem gorszym od oferowanego przez MM czy Euro AGD.
 

K_O_z_a

New member
Zobacz na Ceneo jakie są ceny, w sklepach internetowych masz niższe niż w sieciówkach,to jest ten sam model

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 

hasereq

New member
Z tego co wiem to na morele maja sztuki powystawowe stad cena. Idź do sony centre, tam dostaniesz taniej niż w MM czy media expert a źródło najbardziej sprawdzone
 

K_O_z_a

New member
Z tego co wiem to na morele maja sztuki powystawowe stad cena. Idź do sony centre, tam dostaniesz taniej niż w MM czy media expert a źródło najbardziej sprawdzone
Kupiłem w morele 2 telewizory z odbiorem osobistym i zawsze były to nówki sztuki, tego sonego kupiłem w sklepie co na Ceneo jest poniżej 4tys i też przyszedł fabrycznie zapakowany.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 

hasereq

New member
Bazuję na komentarzach pod tym modelem na stronie morele gdzie napisane jest, że to sztuki rozpakowane jeżeli chodzi o 55xf9005. Wydaje mi się, że gdyby było inaczej ktoś z obsługi sklepu napisałby swój komentarz.
Apropo ceny to w Sony Centre zakupiłem swojego 65xf9005 za 5400 po negocjacjach ceny. 55 cali mogłem wziąć za 3999 nówkę ze sklepu firmowego.
 

K_O_z_a

New member
Laik nie rozpozna czy nówka czy rozpakowany.
Zgadza się , laik nawet nie zobaczy różnicy pomiędzy 50 a 100hz, pracowałem kiedyś w RTV to widziałem jak ludzie nie mogli dostrzec różnicy pomiędzy HD a fhd, a co dopiero o kalibracji wspominając

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 

hasereq

New member
co według Was świadczy tak czysto wizualnie o tym czy telewizor był powystawowy/rozpakowywany vs telewizor nówka?
Nie mówię tu o wchodzeniu do menu serwisowego i sprawdzaniu ilości godzin :)
 

K_O_z_a

New member
Hmm, folie nie tknięte na ramkach , śróbki zobacz czy były używane do skręcania podstawy, wszystkie woreczki fabrycznie zgrzane.
Kupując przez neta masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 

Ptaku_

New member
Dziwne jeszcze kilka tygodni temu nigdzie nie bylo kd-75xf9005 a teraz nagle ich wysyp z literka B. I teraz pytanie duza jest roznica w jakosci obrazu i wnetrznosciach miedzy xf9005 a xg9505 ?
 
Do góry