Kto ma Sony kd-85xg8596??

DYFER

Member
Proszę o odpowiedzi ludzi którzy mają doczynienia z tym modelem. Mam odległość od ekranu 5- 5.5metra dotychczas używałem sharp 60 od 5 lat. Le740e. Będę miał ncplus 4k jak z oglądaniem takiego ncplus w treści HD jak tvn czy kuchnie tv czy tam inne kanały na tak dużym tv 85 cali. Czy te treści nie będą dziwnie wygladać? Może ktoś ma i coś powie. Będzie też netflix.
PoDrawiam i czekam na info
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Napewno netflix będzie super obraz szczególnie 4k hdr :) co do wielkości jak masz 5/5.5 metra do tv to 85 minimum bo nawet 75 juz za małe ale 85 będzie ok. Ja mam 3.5 i wstawiać będę 85 :)
 

DYFER

Member
Musi zbadać... Mi też się nie paliło bo wakacje to taki czas ze nawet nie ma kiedy oglądać ale jesień zima to człowiek wraca z pracy z córką lekcje coś się pokreci i będzie się oglądać. A dużo seriali oglądam. Tylko właśnie zastanawiało mnie czy czasem 85 to cyfry czyli w HD przeważnie nie będzie zaduzy ekran...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest właśnie rewelacyjna oferta w programie Piątka Loco - gdzie sam wybierasz sobie upust. Pakiet gratisów również.
TVmania dla Ciebie już też extra oferta.
 

DYFER

Member
TV mania więc to dopiero za 13 14 miesięcy to jeszcze tv wyjdą że swą razy to będą zupełnie inne rzecz
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wrzesień 2020 - to już tego modelu nigdzie nie kupisz.
Będzie już nowy !
Dokładnie , będą zupełnie inne.
 
Ostatnia edycja:

malin00

New member
Ktoś miał okazję porównać w rzeczywistości 85 calowy XG95 z 85 calowym XG85? Na papierze różnią się głównie lokalnym wygaszaniem w przypadku XG95 i chyba powłoką X-Wide również w przypadku X95.

Reszta bliźniaczo podoba, pytanie czy jest sens te kilka tysięcy dopłacać do X95? Czy to lokalne wygaszanie z tak małą ilością stref robi różnicę? I czy w przypadku X85 kąty widzenia są aż tak gorsze?

To są chyba oba modele z tego roku? Poprzedni rok to był XF85 jeżeli dobrze pamiętam?

Jest szansa obejrzeć gdzieś te dwa TV w tych rozmiarach koło siebie?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele są od dwóch miesięcy w sprzedaży.
Sprawdzisz w Centrum Sony.

Jaki masz teraz telewizor ?
 

DYFER

Member
Ja widziałem 85xf 8596 to kąty widzenia były bardzo długo wyraźne... My siedzimy praktycznie na wprost ale jak już przyglądał się to już zaglądam wszędzie i z każdej strony. Xg niestety widziałem tylko 9505 i 8596 tylko że tutaj to IPS był. Ale też żaden problem tylko że to 75... 85 xg nie widziałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież w klasie cenowej możesz szukać i rok - lepszego nie kupisz. I masz super cenę a programie - V Loco.
 
Do góry