SONY KD-85XG8596 czy Qled qe82q70r ?

nagdob

Member
Bez reklam
Na razie Oledy przykrywają wszystko.
I to nie tylko Philipsa, ale Sony, Hitachi, Toshiba, Panasoni, Loewe

Tylko dopisz jeszcze na jakim sygnale? Bo na pewno nie z TV naziemnej, ani satelity, ani dekoderów platform cyfrowych. Owszem, jeżeli chodzi o sygnał bardzo dobrej jakości np. z konsol do gier (i to dobrych).
 

nagdob

Member
Bez reklam
Oczywiście, że również z DVBT- zapraszam na porównanie !

Dwa lata temu byłem na etapie zakupu 65 calowego TV. I uwierz mi, że wchodziły w grę również oledy np. LG B7, C7. Jak zobaczyłem w sklepie obraz po DVBT to się załamałem. Ledy grały dużo dużo lepiej. I do dziś tak jest na "słabym" sygnale.
 

gajor13

New member
Witam

Mam pytanie co do tv sony 75xg85. zakupiłem i próbuje ustawić :) Przy tescie tego tv przez ****************************** jest napisane, żeby pierwsze co zrobic to zmienić format sygnału hdmi na ulepszony format - " zrobione " i drugie to zmienić pole wyświetlania na +1 lub wszystkie pixele. Wchodzę w "obraz" to mam wszystkie ustawienia obrazu - jasnoć , kontrast itp. , Wchodzac w ustawienie ekranu nie moge nic zmienić - i tam m.in jest pole wyświetlania i nic nie mogę zrobić. Jak mam ustawiony tryb obrazu standard, własny żywy to pole wyświetlania jest normalne, jak zmienie tryb obrazu na grafikę lub zdjęcia to mam pole wyświetlania : wszystkie pixele , a jak włącze netflixa czy youtuba to mam pole wyświetlania +1.

W tej zakładce Ustawienie ekranu gdzie są do ustawiania - "tryb szerokopasmowy" , "autoformatowanie" , "domyślny tryb" " automatyczne pole wyświetlania" , "pole wyświetlania" , "pozycja ekranu" i "rozmiar pionowy: , nigdzie nie mogę nic zmieniać.

Pozdrawiam Tomek
 
Do góry