Sony KD-65XG8596 opinie/test ?

Darekpop

New member
Witam szanownych Kolegów. Czy są tu użytkownicy Sony XG850? jestem zainteresowany kupnem tego TV w 55''. Tylko boję się tej czerni z IPS...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na 55XF9005 cena 3999 zł z pakietem. Kończą się.W super cenie masz 55PUS8804 - tej jest w programie pilotażowym Piątka Loco gdzie sam wybierasz ceny. Podaj maila to CI wyślę.Masz jeszcze 55SM8600 LG też w programie.
 

Adax01

Member
Kup sobie od kikiego xf9005 w 65 calach za 5.5 tys super naprawdę tv matryca va direct led
Tvmania -masz może XF? Chodzi mi o rzetelne info nt. opisywanych: bloomingu, cloudingu, przycięć androida, awaryjności? -w końcu te TV jest już dość długo na rynku, b. proszę bo w salonach róznie mówią... ufff.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Nie posiadam lecz ja uderzam w serię xg9505
Z tego co mi wiadomo i widzialem super tv w dkbre cenie u kikiego 5.5 super cena za 65 cal dobra czerń i hdr niski inp do konsoli podświetlenie direct Led nawet bym się nie zastanawiał
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Pozorna oszczędność może się szybko zemścić
Jak myślisz ile lat , a może miesięcy będzie robiona aktualizacja softu dla xf ?
 

ben07

New member
Jestem posiadaczem Sony 55xg9595 i ogólnie to wymagający telewizor. Mam pytanie o Dolby Vision. Gdzie mogę znaleźć menu do Vision. Z materiałów wynika że są 2 ustawienia Dolby Vision ciemne i jasne pomieszczenie. Gdzie to jest w menu? Czy uaktywnia się samoczynnie jak nadawany jest materiał w Dolby Vision? Czy tuner 4k cyfry ?+ przenosi materiał w Dolby Vision. I jak pozbyć HDR gdy jest
Dolby vision.




.
 

ben07

New member
Jest kanał 4k na nowym tunerze 4k i chodzi tu hdr. Ostatnio był to serial Imię Róży. Obraz wymiata. Pytanie jest o Dolby Vision.
 

kurushi

New member
Witam, jak z dostępnością BRAVIA KD-75XF9005 Kiki? Mam spory dylemat jeśli chodzi o zakup 75 cali nie wiem czy szukac jeszcze właśnie tego wymienionego na pełnym podświetleniu, czy krawędziowe w sony 75xg8596 z góry dzięki za kilka słów nt. 75tek. Pzodrawiam
 
Do góry