Sony kd65xf9005

Darius777

New member
Witajcie.
Poszukuję tv do kina domowego. Gdzie będzie wykorzystany w 70 % pozostałe 20% zwykle źródło tv (kablówka) A reszta pod gry na ps4.
Czytałem wiele pozytywnych opinii na jego temat.
Tylko że były to opinie użytkowników tuż po kupnie. Chciałbym poznać zdanie ludzi którzy już poznali ten sprzęt i uzytkuja to już dłuższy czas.
Nie ukrywam zależy mi na Waszych opiniach gdyż jest to jeden z gĺownych pretendentów do zakupu.
Pozdr
Darek
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witajcie.
Poszukuję tv do kina domowego. Gdzie będzie wykorzystany w 70 % pozostałe 20% zwykle źródło tv (kablówka) A reszta pod gry na ps4.
Czytałem wiele pozytywnych opinii na jego temat.
Tylko że były to opinie użytkowników tuż po kupnie. Chciałbym poznać zdanie ludzi którzy już poznali ten sprzęt i uzytkuja to już dłuższy czas.
Nie ukrywam zależy mi na Waszych opiniach gdyż jest to jeden z gĺownych pretendentów do zakupu.
Pozdr
Darek

Jak do kina domowego do raczej celuj w OLED-a i odpuść sobie LCD
 

Darius777

New member
Kurczę chciałbym Oleda. Ale póki co bariera cenowa jest dla mnie nie do przeskoczenia. Wprowadziłem się niedawno i muszę coś kupić w miarę szybko.Bo oglądanie teraz czegokolwiek w starych 32" to męka.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Kurczę chciałbym Oleda. Ale póki co bariera cenowa jest dla mnie nie do przeskoczenia. Wprowadziłem się niedawno i muszę coś kupić w miarę szybko.Bo oglądanie teraz czegokolwiek w starych 32" to męka.


Do OLEDa 65B8 to może być nawet niecały tysiąc dopłaty.
 

barburian

New member
Bez reklam
Oleda 65 cali kupisz za 7-7,5 tyś Więc dozbieraj i nie kupuj na wariata, wytrzymasz bez TV jeszcze miesiąc czy dwa
 

Darius777

New member
Te oledy, które widziałem miały pięciocyfrowe kwoty. Więc wyszedłem z założenia że wszystkie kosztują podobnie. I tematu nie ciągłem dalej. Skupiĺem się na czyms co jest w moim zasięgu.Ale w tych okolicznościach nie darowałbym sobie że będąc tak blisko oleda
Kupiłem coś innego.Czekałem tyle to i poczekam jeszcze trochu i dozbieram do niego.Dziekuję wszystkim.
ozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To lepiej kup 65 z dobrym obrazem za 3 tyś zł. I zbieraj na oleda.
Za trzy lata sprzedasz swój i kupisz za 5 tys nowy oled i masz dwa w jednym.
 
Do góry