TCL 55 9006 kontra lG OLED B8

edi6412

New member
Stoję przed zakupem telewizora. Zastanawiam się pomiędzy QLED TCL 9006 i OLED LG B8. Oczywiście wiem że drugi jest dużo lepszy. W zasadzie nie będę korzystał z gier, rzadko oglądam też filmy i sport. Głównie oglądam programy z nc+, z Youtube. Różnice cenowe między nimi są spore i zastanawiam się czy wykorzystam potencjał zawarty w telewizorze OLED i czy będzie zauważalna różnica w przypadku korzystania z źródeł sygnału niższej jakości (SD,HD)?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie zastanawiaj się, tylko dopłać do LG B8. OLED powoduje, że wszystko na ekranie jest naturalne, obraz wychodzi z absolutnej czerni i na tej podstawie buduje się prawdziwe kolory. Kąty boczne to bajka. Nie ma porównania. U mnie LCD TCL postał jakieś 5 minut i powędrował do pudła.

Dodam jeszcze, ze właśnie na słabszych źródłach OLED poradzi sobie znacznie lepiej, od każdego LCD.
 

edi6412

New member
Mam tv Sony Bravia 40' z 2019. Z pewnościa inna epoka. Cały czas sie zastanawiam, bo to jednak sporo kasy. Jaki inny Tv byście doradzili do 4 tys. 55'?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Mam tv Sony Bravia 40' z 2019. Z pewnościa inna epoka. Cały czas sie zastanawiam, bo to jednak sporo kasy. Jaki inny Tv byście doradzili do 4 tys. 55'?

Żaden inny, tylko OLED. Dozbieraj, dla własnej satysfakcji, albo weź na raty. Ja nie polecam ani jednego LCD, jakie są na rynku, bo nie ma takich, które spełniłyby moje oczekiwania.
 

RelicT91

New member
Witam na forum. Panowie, jest jakaś aktualna promocja na LG B8 65 cali. Ktoś podpowie gdzie najlepiej kupić? Jakieś kody rabatowe etc. Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry