Telewizory OLED Ultra HD Firmy Sony serii AG9 - linia 2019.

Rodrik_AR

New member
Podstawka fajna rzecz, ale niepokoi trochę zapowiedź kolejnej dziewiątej wersji androida TV na przyszły rok. Jeszcze nie uprali się z upgrade do Oreo w większości TV,a już jest zapowiedź kolejnej wersji.
Właśnie dlatego obawiam się telewizorów opartych na android Tv. Może się okazać, że po kliku latach zakupiony telewizor nie będzie wspierany przez najnowszą wersję systemu, albo po kolejnej aktualizacji będzie mulił straszliwie.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Trochę martwi brak postępów, przy okazji nowych generacji tv OLED. Ciekawe, czy LG ma coś w zanadrzu na 2020, czy wciąż bedą skupiali się na poprawie procesu produkcji tylko!?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Jak działa system operacyjny jak kodi działa zeny oglądać filmy?
I jak temat wypalen nie ukrywam będzie służył do konsoli 50% filmy 4k z płyt i strumieniowo + netflix
 

Rodrik_AR

New member
accu, czy uważasz, że AG9 jest lepszy od AF9? Rozpatruję zakup Oled Sony. Trochę przegapiłem chyba kupno Sony AF9 bo AG9 wygląda na ogołoconą wersję AF9 (z pamięci pod system z 4 do 2.5GB, oraz z jednego głośnika w nagłośnieniu). System w AG9 ponoć trochę wydajniejszy, ale wygląda na to, że Sony oferuje nam w 2019 produkt z 2018 w innym opakowaniu i nowej cenie...?
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
accu, czy uważasz, że AG9 jest lepszy od AF9? Rozpatruję zakup Oled Sony. Trochę przegapiłem chyba kupno Sony AF9 bo AG9 wygląda na ogołoconą wersję AF8 (z pamięci pod system z 4 do 2.5GB, oraz z jednego głośnika w nagłośnieniu). System w AG9 ponoć trochę wydajniejszy, ale wygląda na to, że Sony oferuje nam produkt 2018 w innym opakowaniu i nowej cenie...?

Witam uprzejmie,

Nie jestem testerem , więc moja ocena będzie subiektywna . Wydaje się jednak , że oba te telewizory
reprezentują ten sam poziom . :neutral: Na chwilę obecną , seria AG moim zdaniem niestety droga . (cena nowości)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Rodrik_AR

New member
Po wielu przemyśleniach nad wyborem TV, Sony 65AG9 zamówiony.
Obecnie ma Pioneera 508XD Kuro 50" Mam nadzieję, że ten Sony będzie godnym następcą? :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W cenie 14.500 zł jako następca Kuro będzie extra.
Tym bardziej w pakiecie.
On będzie stał czy będzie wisiał ?
 
Do góry