Wyskakujące światełka na krawędziach SONY KD-75XF8596

Plamka2018

New member
Witam :)
Zakupiłem ten telewizor 2 tygodnie temu wszystko pięknie Obraz świetny płynność konkretna i mam pewien problem z ekranem otóż jak odpalam telewizor to świecą się na krawędziach telewizora pomarańczowe światełka najbardziej to widać na rogach telewizora a jeszcze lepiej jak nie jest film puszczany na pełnym ekranie ..I Nie wiem czy tak musi być czy po prostu w ustawieniach coś zmienić żeby te pomarańczowe światełka nie świeciły tak mocno a najlepiej w ogóle czy to jest jakaś wada Tv ?? ..Czekam z niecierpliwością na wasze wypowiedzi..Pozdrawiam..
 
Ostatnia edycja:

Plamka2018

New member
9052e9e8330f0244gen.jpg


lub :

ae91324ebbdfb5f1gen.jpg


lub :

e48b685b498f06b4gen.jpg
 

Plamka2018

New member
Zakupiłem go 2 tygodnie temu ;/ Czyli oddać na gwarancję??Mam polisę ubezpieczeniową więc z tym nie ma problemu ale kurcze 10 patyków dać i już jest lipa ;/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdjęcia są prześwietlone.
Tylko drugie coś pokazuje.
Faktycznie świecenie jest duże.

Możesz skrócić czas naświetlania ?
 

Plamka2018

New member
Czyli usterka ??? ;/ No dobrze normalne ale aż tak ??tak mnie to denerwuje zwłaszcza lewy dolny róg tak to perfidnie widać że nie mam czasami ochoty właczać i się denerwować a tym bardziej że za tyle hajsu i jeszcze święta niedługo to tym bardziej nie ma co oddawać bo pewnie po nowym roku mi naprawią ;/
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Gdzie kupiłeś tv? Niektórzy sprzedawcy mają zwrot w określonym czasie np media markt ma 30 dni bez podania przyczyny i jeśli tv zakupiłes u nich to pakuj go w karton i go oddaj lub wymień egzemplarz za egzemplarz nie będzie z tym żadnego problemu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, w MM masz do 30dni. Pytałem o to 10x i zapowiedziałem wyrażnie, że jak będą takie atrakcje jak u Ciebie, to od razu zjawiam się w sklepie.
Mówili, że nie ma problemu. Mogę wymieniać bez problemu.

Kurcze, swoją drogą, miałem brać też tego Sonego, tyle, że 85" i aż takie kwiatki, no kiszka. Nie zaakceptowałbym za żadne skarby. Pakuj, transportuj do sklepu i wymieniaj. Powinni od ręki, jak mają na stanie. Szkoda żebyś się stresował.
 

zydok0kr

Member
Dokładnie, w MM masz do 30dni. Pytałem o to 10x i zapowiedziałem wyrażnie, że jak będą takie atrakcje jak u Ciebie, to od razu zjawiam się w sklepie.
Mówili, że nie ma problemu. Mogę wymieniać bez problemu.

Kurcze, swoją drogą, miałem brać też tego Sonego, tyle, że 85" i aż takie kwiatki, no kiszka. Nie zaakceptowałbym za żadne skarby. Pakuj, transportuj do sklepu i wymieniaj. Powinni od ręki, jak mają na stanie. Szkoda żebyś się stresował.


Ale weź proszę poprawkę że ten 85 cali to matryca VA.
I myślę że z nią nie będzie takich problemów.
Po za tym, kolega właściciel tego tv, testował go już dwa tygodnie w domu i co od razu nie zauważył takiej matrycy??? No nie, czekał z oglądaniem super filmu przez dwa tygodnie??? Takie rzeczy od razu z powrotem do sklepu się zgłasza.
Dodatkowo z tego co wyczytałem właściciel tv wykupił ubezpieczenie na ten tv. Jeśli wykupił oryginalne SONY to wymianę ma bez problemów na inny tv, jeśli wykupił ubezpieczenie na przykład w ErgoHestia to może do miesiąca zrezygnować z ubezpieczenia i wymienić TV na wolny od wad. I tu również ma 30 dni na zwrot, lub wymianę. A najlepiej niech poczyta regulamin umieszczony u nich na stronie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie ten sam sprzęt tylko w mniejszym rozmiarze? Zatem sorry.
Zwracam honor. Co nie zmienia faktu, że lipa jest i tyle.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
W media markt możesz wymienić lub zwrócić jeśli tv jest w stanie idealnym to nie ma z tym żadnych problemów nawet nie zadają pytań tylko wymieniają lub oddają pieniądze.
 
Do góry