Sony KD-70XF8305 vs KD-65XF9005

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapraszam po TCLa 70 C7006 - najlepszy model LCD w Europie w klasie cena do jakości.
Ma zdecydowanie równiejsze podświetlenie matrycy.
 
Ostatnia edycja:

IjonTichy

New member
Jestem właśnie przed zakupem XF9005 65 cali i ten wątek zmienił mi całe plany :(...
Same pozytywne recenzje w serwisach a tu takich fuckup:(.

Czy takie egzemplarze często się zdarzają? Czy są jakieś sklepy, w których można przetestować taki tv przed zakupem.
Może jakaś alternatywa w zbliżonej cenie (65 cali do gier i netflixa)?
 

pewu

New member
Panowie. „Ta zniewaga krwi wymaga”. To że kraj samurajów jest daleko i szczyca się, że ich telewizory są precyzyjne jak ich miecze, to nie oznacza, że ja schowam swój oręż.

Poki co, chce ta sprawę załaatwić polubownie. Narazie z centralą sklepu, potem ew. z serwisem (btw. na ich facebooku, ktoś wstawił posta z podobnym cloudingiem tylko w xf7005 i serwis wysłał to na drzewo).
Czytając odpowiedź Sonego, że to są normy, nastawiam się na długa batalie. Jeżeli do takowej dojdzie, to wszystko z szczegółami opisze.

Dudas, i jak sytaucja wygląda na dzień dzisiejszy?
Właśnie zastanawiem się nad tym TV, bo szczere mówiąc, jedyny model z DTSem i VA, gdzie liczę na względną jakość obrazu.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Porownalem w sklepie tego xf-a z samsungiem nu 8042.
Kupilem samsunga mimo ze celowalem w sony/panasonic.

Samsung ma zajebisty obraz z netflixa itp ale z nki narazie srednio... Zobaczymy po kalibracji.. Btw po pierwszym dniu cos sie odjebalo na matrycy jakby ktos zrobił ryse od wewnatrz wiec rekojmie odrazu zazadalem.... Bedzie serwis zobaczymy..

Btw moj tv to model 65 calowy.

Pzdr
 

jarek.bobko

New member
Ja również się zastanawiam jaki tv kupić . Może doradzacie ?
91bdd7e6026402ccbf2c18dda13cf831.jpg


Chyba ze coś innego do 4500 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry