Sony KD-70XF8305

pitutek

New member
Coraz bardziej niebezpiecznie przesuwam granicę w górę ...najpierw miało być do 5500 (tu 65 pus 8102) teraz do 6500 (sony z tego tematu). Myśle ,że muszę się ograniczyć jednak do tej drugiej kwoty i nie robić sobie prania mózgu ;)
Jednak wydać ponad 7000 na tv byłoby trudne donzaakceptowania przez moją drugą połówkę
 

pitutek

New member
Hahah i tu Kolego wolabym nie kusić losu. Lepiej czasem żyć w nieświadomości;)
Ale wracają do tematu - ten sony cienki? Odpuści rozmiar 70 i wybrać 65?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philip 8102 ma więcej stref niż Sony. Gra znakomicie - zapytaj choćby szybala. Cena jest też niższa o 1500 zł od Sony. I do tego jest lepiej wyposażony!
 

smitek

New member
Witam,

jakieś dodatkowe opinie do tego modelu: KD-70XF8305?

Mam możliwość jego zakupu w kwocie 5300 PLN. Zależy mi na 120hz oraz matrycy VA.
Z tego co wiem serwis SONY prowadzi dobrą politykę jeśli chodzi o TV.

Co wy na to?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ma podświetlenie strefowe ( 128 stref, 100 Hz i matrycę VA, głośniki JBLa, Android 8,0 , Pilot głosowy, montaż gratis, dostawa gratis.
 

smitek

New member
TCL ma podświetlenie strefowe ( 128 stref, 100 Hz i matrycę VA, głośniki JBLa, Android 8,0 , Pilot głosowy, montaż gratis, dostawa gratis.

100 Hz?
128 stref przy podświetleniu Edge-LED?
wszystko niby ładnie ale ten głośnik mi w ogóle nie pasuje :) mam osobny system audio.
 
Ostatnia edycja:

shyha

New member
Czy są jeszcze jakieś opinie nt tego modelu? Planuję się przesiąść z Samsung UE55D7000 na Sony KD-70XF8305. Audio mam zewnętrzne więc nie biorę pod uwagę ocen wbudowanych głośników.
Czy w cenie 5900 to dobry wybór? Jak KODI na tym chodzi? Procesor wyrabia?
 
Do góry