Nowa topowa seria telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony , KD-65ZF9 i KD-75ZF9 linia - 2018 .

WuMike

New member
Bez reklam
Vincent w zasadzie potwierdził, że kąty widzenia w ZF9 za niemal takie, jak w matrycach IPS. Cóż, zapowiada się coraz ciekawiej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie wygra co nie zmienia faktu, że dla tych co nie chcą oleda ten tv na pewno oczekiwania spełni w 99%. szkoda tylko ze cena będzie wysoka.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Kolejny mini przegląd ZF9. Cieszą szersze kąty widzenia.

Coraz bardziej jednak martwią informacje, odnośnie raczej szarej czerni. Q9FN jest w tym względzie lepszy, na pierwszy rzut oka.

https://www.whathifi.com/sony/kd-65zf9/review


Przy oglądaniu na wprost ZD9 to nadal b.dobry TV i Ciężko o konkurencje dla niego jak ktoś nie chce
OLED-a , Ostatnio widziałem go w Cenie 11900 za 65 cali .
 

WuMike

New member
Bez reklam
To prawda. Ciekawe, czy na jesień, kiedy najpewniej będę kupował TV, będą jeszcze ZD9 w rozmiarze 75” i rozsądnej cenie, koło 20 tysięcy zł?!

OLED 77” to wciąż mój cel, ale nie za wszelką cenę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bez zmian.
Wybrałbym TCL75 c70 , to co zostanie składał na Oleda 77" za 3- 4 lata.
I ma się extra .
Wiele, wiele osób Tak zrobiło i da bardzo zadowoleni teraz i myślę że później też.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie lubię półśrodków, ale kto wie, może tym razem to jednak rozsądny kompromis. Musiałbym jednak przetestować w zaciszu domowym 75 C70.

Plan B to OLED 65” na ruchomym, wychylnym ramieniu, w krytycznych sytuacjach, kiedy odczuwać będę, że TV jest za daleko :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To prawda. Ciekawe, czy na jesień, kiedy najpewniej będę kupował TV, będą jeszcze ZD9 w rozmiarze 75” i rozsądnej cenie, koło 20 tysięcy zł?!

OLED 77” to wciąż mój cel, ale nie za wszelką cenę.

Ja w lipcu pytałem się o 65 cali i już nowych nie było.. ale nawet jak 75 będą to nie wierzę że w cenie 20 tys., chyba, że będą chcieli się wyzbyć powiedzmy ostatnich szt. jesli takowe gdzieś im zalegają na magazynach.
 
Do góry