Jaki model jest aktualnie porównywalny do KD-65X9005A

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dotarł.
Nówka sztuka nieśmigana.


Odpalony i jest ok.
Teraz czas na odpowiednie ustawienie.

Będziesz zadowolony - super tv... aż dziw, że jeszcze gdzieś wyszarpali nówkę. Ja z miesiąc temu o 65 cali sie pytałem to już nie było nigdzie nówki. Tak się zastanawiałem czy by nie kupić.. również że względu na 3d, które lubię.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi tam Soniak by wystarczył tylko żeby był z 5 letnią gwarancją. Szkoda tylko, że cen nie zrobili niższych jak się seria kończyła.
 

simopl

New member
Zaraz, zaraz. Czy ja dobrze widzę, że kiki napisał właśnie, że ten LG z testu jest lepszy od Soniaka ZD9? :D
Sorry, ale to tylko pokazuje ile warte są testy na tym forum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Źle widzisz .
Napisane od 65X9005 - taki jest w tytule.
I chamskie zachowanie zachowaj na podwórku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zaraz, zaraz. Czy ja dobrze widzę, że kiki napisał właśnie, że ten LG z testu jest lepszy od Soniaka ZD9? :D
Sorry, ale to tylko pokazuje ile warte są testy na tym forum.

OD ZD9 z lcd to nie wiem czy coś jest lepsze... niedługo następca będzie, tylko zapewne cena będzie kosmos..
 

BobW

New member
Będziesz zadowolony - super tv... aż dziw, że jeszcze gdzieś wyszarpali nówkę. Ja z miesiąc temu o 65 cali sie pytałem to już nie było nigdzie nówki. Tak się zastanawiałem czy by nie kupić.. również że względu na 3d, które lubię.


Z tego co mi powiedzieli jechała z zagranicy, bo faktycznie w PL nie było.
Poczekałem ale warto było bo nie było się o co doczepić do otrzymanego egzemplarza.
 

BobW

New member
Mi tam Soniak by wystarczył tylko żeby był z 5 letnią gwarancją. Szkoda tylko, że cen nie zrobili niższych jak się seria kończyła.


Widziałem w Sony Center po 13.999 ale pewnie chodziło o egzemplarz z ekspozycji, przyznam, że nie dopytywałem.
Pierwsze co zrobiłem to przedłużyłem gwarancję do 5 lat. Fakt musiałem za to zapłacić ale nauczony doświadczeniem wolałem wydać, niż po 2 latach mieć problem.
 

BobW

New member
Lepszy jest Każdy Oled .


Nie znam się i nie będę kwestionował tej opinii.
Ale po pierwsze mówimy o wymianie na gwarancji i nikt mi oleda nie proponował. Po drugie mam bardzo nasłonecznione pomieszczenie i nie wiem jak oled w tych warunkach dał by sobie radę.
A po trzecie myślę, że nie "każdy" oled jest lepszy od ZD9 ;-)
 
Do góry