Tryb serwisowy KDL32V2500

Mac78

New member
Witam

Mam nietypowy problem z trybem serwisowym w KDL32V2500,mianowicie jak z niego wyjść? Przy pomocy "Menu" wychodząc tryb serwisowy pojawia sie po naciśnięciu "Tols", pojawia sie tez po nacisnięciu przycisku nr 19 a nastepnie 2,dodatkowo funkcje przypisane do tej pory do przycisków 19,18 i 2 nie działają(po wciśnięciu 19 pojawia sie napis w dolnym lewym rogu "test" po ponownym "TT--".Dodam że nic nie zmieniałem w tryie serwisowym.
 

cEzior

New member
Witam,

Wczoraj miałem małą przygodę z moim telewizorem KDL-32V4500. A o co chodzi?. Otóż nieszczęsny tryb serwisowy jest motywem przewodnim tego posta . Ale do rzeczy. Jak za pewnie wiecie używając klawiszy w trybie Stand by ?display, 5, vol+, pwr można wejść w tryb serwisowy telewizora. Zaciekawiła mnie liczba spędzonych przed nim godzin i takie tam. Jednak po krótkiej chwili przeglądając zawartość zapaliły się wszystkie trzy diody na odbiorniku i nastała ciemność. Dźwięk jest, ale obraz już niekoniecznie. I tu moja prośba do ludzi, którzy mieli z czymś takim do czynienia czy istnieje ratunek, ewentualnie czy istnieje sposób na reset telewizora ? Miałem nadzieję, że odłączenie z gniazdka na coś się zda, ale nawet cała noc poza siecią 220V nie pomogła. Podobno też przytrzymanie klawisza HOME przez ok. 10 sek. powoduje reset, ale nic z tego.

Z góry bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc !

Pozdrawiam,

cEzior.
 
Do góry