Sony xe9005 wieszanie się "home"

artur5272

New member
Witam mam od pewnego czasu problem , mianowicie po wciśnięciu przycisku "home" na pilocie zauważyłem że tv się zawiesza , np jak wcisnę netflix to też potrafi się zawiesić , zamułka potrafi trwać nawet z 3 -4min , dodam również że nie zawsze to występuje raz jest dobrze a na drugi dzień się zawiesza . Mógłbym przywrócić ustawienia fabryczne ale mam zainstalowane kodi na którym mam konto premium <multimedia masters> i po przywróceniu już nie będę go posiadał . Dlatego pytam gdzie może być przyczyna , czy w tle mogą działać jakieś aplikacje które powodują coś takiego ? Z góry dzięki za pomoc !

TV - SONY 49XE9005 Podłączony dekoder cyfrowego polsatu HD5500s.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam mam od pewnego czasu problem , mianowicie po wciśnięciu przycisku "home" na pilocie zauważyłem że tv się zawiesza , np jak wcisnę netflix to też potrafi się zawiesić , zamułka potrafi trwać nawet z 3 -4min , dodam również że nie zawsze to występuje raz jest dobrze a na drugi dzień się zawiesza . Mógłbym przywrócić ustawienia fabryczne ale mam zainstalowane kodi na którym mam konto premium <multimedia masters> i po przywróceniu już nie będę go posiadał . Dlatego pytam gdzie może być przyczyna , czy w tle mogą działać jakieś aplikacje które powodują coś takiego ? Z góry dzięki za pomoc !

TV - SONY 49XE9005 Podłączony dekoder cyfrowego polsatu HD5500s.


W 1 kolejności wymień baterie w pilocie na nowe alkaliczne, mi też zamulało i o mało nie rozwaliłem
pilota, po wymianie baterii wszystko śmigało dobrze.
 

artur5272

New member
W sumie nie pomyślałem o tym a mam cały czas te które były w zestawie (około pół roku) . A czy aplikacje które pracują w tle można wyłaczyć tak jak w telefonie czy TV to zupełnie inny temat ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale napisał, że nie chce resetować.. Winien jest Antek i potrosze tv...jak na 2018 r. nie wrzuca lepszych bebechów to na pewno nie będzie lepiej.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Może Sony poszło drogą "jabłuszka" i zamula , abyś poszedł i kupił nowszy tv ?:)
Już nic nie zdziwił :)
 

artur5272

New member
Na razie zmieniłem bateria , zobaczymy czy nadal problem będzie występował , jak bedzię nadal ten problem to wyłączę aplikacje polecane w ostateczności przywrócę ustawienia fabryczne
 
Do góry