Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XF9005 - linia 2018.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Accu jak bebeszki :) w tv będą lepsze to powinno być ok, ale jak będą porównywalne to wg mnie bez względu na wersję nie będzie za różowo..
 

nomnom

New member
Ciekawe ile stref w 55"? XF9005 zastępuje xe9005 i xe9305, więc cenowo będzie bliżej tego drugiego, do tego podatek od nowości i podatek od tego, że Polska to kamieni kupa i pewnie wyjdzie ponad 10k
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Za 55 cali w okolicach 10 tysi będzie.. znając życie i polskie realia.. trzeba czekać do połowy roku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze ze dwa miechy i będziemy wiedzieć o cenach.. ale myślę że około 9 tys będzie jeśli to będzie 100% następca 9305 tylko z lepszymi bebechami..
 

accu

New member
Bez reklam
Jeszcze ze dwa miechy i będziemy wiedzieć o cenach.. ale myślę że około 9 tys będzie jeśli to będzie 100% następca 9305 tylko z lepszymi bebechami..

Witam uprzejmie,

Nie ma na razie serii telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony - w linii 2018 , która by zastępowała serię telewizorów Ultra HD LCD
firmy Sony XE 9305 , linia - 2017 . :neutral:
BTW , Seria telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony XF 9005 , linia 2018 , moim zdaniem plasuje się pomiędzy
serią telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony XE9305 , a serią telewizorów Ulta HD LCD XE9005 . Wydaje się , że jasności 640 cd/m2 w SDR nie osiągnie , a taką jasność w SDR osiągają telewizory serii XE9305 . Taka wysoka jasność jest przydatna w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach .
Telewizor Ultra HD LCD firmy Sony 75XE9405 , linia 2017 , nie ma swojego następcy na razie w linii 2018 , telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

jaro0508

Member
Ja nigdy nie wydam na TV ani zlotowki <i to jeszcze sporej ilosci tej zlotowki> na TV <oled> na ktory mam caly czas uwazac.Nie ogladaj programow z paskami ..nie rob tego..nie rob tamtego..To za co my w koncu placimy!? Za obostrzenia tak duze pieniadze???? czy za jakosc i trwalosc produktu???
 

accu

New member
Bez reklam
Ja nigdy nie wydam na TV ani zlotowki <i to jeszcze sporej ilosci tej zlotowki> na TV <oled> na ktory mam caly czas uwazac.Nie ogladaj programow z paskami ..nie rob tego..nie rob tamtego..To za co my w koncu placimy!? Za obostrzenia tak duze pieniadze???? czy za jakosc i trwalosc produktu???

Witam uprzejmie,

Natomiast ja , staram się jak tylko mogę unikać słowa "nigdy" . :neutral:
Często bowiem okazuje się , że zmienia się jednak zdanie .
Ten temat jest o telewizorach LCD firmy Sony , a nie o telewizorach OLED .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv sony

Jeszcze ze dwa miechy i będziemy wiedzieć o cenach.. ale myślę że około 9 tys będzie jeśli to będzie 100% następca 9305 tylko z lepszymi bebechami..


Obawiam się że nowa seria SONY będzie gorsza od modeli XE93/94 ale czas pokaże ....
Tym co są zainteresowani zakupem nowego TV proponuję kupować XE90 XE93 XE94
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obawiam się że nowa seria SONY będzie gorsza od modeli XE93/94 ale czas pokaże ....
Tym co są zainteresowani zakupem nowego TV proponuję kupować XE90 XE93 XE94

Wiesz ja tam nie lubię wyrokować zanim czegoś nie zobaczę.. zobaczymy jak to będzie, ja wtym roku tv ni ekupuje, chyba , że m ój padnie a w czerwcu mija mu 5 lat..
 

barburian

New member
Bez reklam
Wypuszczają jako najwyższą serię XF90 - i będzie to coś pomiędzy XE90 a XE93 , brak następcy XE94 , mniej modeli również w seriach niższych,
coś mi się wydaje że poszli w oszczędności . Ale mogę się mylić.
 

kamiloos

New member
Wydaje mi sie, ze Sony rezygnuje z XF94, bo w ciut wyzszej cenie wystartuje z AF8. Beda chcieli skusic ludzi szukajacych wysokiej jakosci do swojego nieco tanszego OLEDa, zamiast najwyzszego modelu LEDa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wypuszczają jako najwyższą serię XF90 - i będzie to coś pomiędzy XE90 a XE93 , brak następcy XE94 , mniej modeli również w seriach niższych,
coś mi się wydaje że poszli w oszczędności . Ale mogę się mylić.

Brak następcy XE 94 moim zdaniem błąd, ale może wyszli z założenia, że mało ludzi kupuje wysokie modele.. co nie zmienia faktu, że jeśli klient nie będzie się czul bezpiecznie pod względem serwisowym to ilu będzie takich co w ciemno kupią wysoki model takiej czy innej firmy...
 

jaro0508

Member
serwis to podstawa myślę ze nie tylko jeśli chodzi i branżę RTV ale każdą. Jeśli człowiek kupuje drogi TV jeszcze w wersji Premium to oczekuje szybkiej reakcji serwisu w przypadku awarii.. wymiany sprzętu bez zbędnych ceregieli jeśli nastąpi taka konieczność i najlepiej 5 lat gwarancji :) Myślę ze raz na 5-6 lat jakoś ubieramy sobie na nowy sprzęt :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie tak jak piszesz, bez zaufania do serwisu w danej marce nikt nie kupi czegoś droższego, a nawet i coś z tańszych rzeczy. Bo to co dla mnie jest tanie to dla innego może być drogie, a nawet bardzo drogie.
 
Do góry