55XE90 czy 55XE93

kal800

New member
hej,

po roku bez ekranu, stwierdziłem, że chyba by się jakiś tam przydał. Telewizji nie oglądamy, co najwyżej filmy BD, Netflixy, Amazony, czy HBO, oraz PS4, ale też bez przesady, czasami jakaś transmisja sportowa - generalnie większość czasu po zmroku, powiedzmy 70% w ciemności, 30% w ciągu dnia.

budżet w granicach 6000-6500.

Właściwie to już byłem zdecydowany na XE90, ale wczoraj poszedłem jeszcze do Centrum Sony i przyjrzałem się obu ekranom face to face - na jakimś promocyjnym materiale Sony.

No i zagwozdka - XE93 świeci znacząco lepiej. Kolory jakby żywsze, kontrast lepszy, no różnicę widać gołym okiem. Po tym wszystkim już zdążyłem odżałować ten dodatkowy 1000 i decydowałem się na XE93, aż tu nagle poczytałem na forum o białych paskach na brzegach ekranu w XE93... No i wracam do punktu wyjścia...

Jak to jest z tymi ekranami - bardzo proszę o rzeczowe opinie

pozdrawiam

Kal800


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
 

kal800

New member
a jeszcze pytanie - jak się sprawuje ten Android? Miałem nieprzyjemność korzystać z tego „systemu” parę dni na komórce, którą niemal wyrzuciłem przez okno jadącego samochodu. Szczerze mówiąc wolałbym nie rzucać ciężkimi przedmiotami w ekran...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
 

puuceek

New member
Ja od 2 tygodni posiadam xe9005 i jestem wrecz zachwycony jezeli chodzi o system. Oby tak juz pozostalo. Naprawde plynnie chodzi. Zainstalowalem kilka aplikacji typu kodi ipla nba i teraz w koncu wszystko w jednym urzadzeniu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakbym miał brać Sony 9305 - ty wybrałbym zdecydowanie 55 Oleda B7.
Masz w specjalnej ofercie.
I 70% w ciemności - to Oled nie daje żadnych szans.
Wynik jest lepszy niż 27:1....na korzyść Oleda LG.
 
Do góry