Sony 55xe9005 problem z Soundbar-em Harman Kardon SB25

ollyon86

New member
Witajcie
Mam problem z podłączeniem do TV.Mianowicie nie działa sterowanie pilotem Tv poziomem głośności soundbara. Po podłączeniu kabla HDMI saundbar jest wykryty przez TV, wybrana opcja "głośniki" i system audio.Po samym kablu HDMI nie dział w ogóle dźwięk ,musi być jeszcze kabel Optical.
Macie jakieś pomysły?
 

hajim

New member
@ollyon86 jak będziesz miał rozwiązanie tego problemu to się nim pochwal ,ponieważ mam podobny problem tylko że z Denonem DHT-S514 a TV to ex559305 audio idzie tylko po optyku , po hdmi arc jest jakiś błąd komunikacji. Pozdrawiam
 

pijanek

New member
Na wszelki wypadek spytam: sprawdzałeś na innym kablu HDMI? Ja miałem nieco inny problem z soundbarem Samsung. Podłączony przez kabel HDMI typu no name był wykrywalny, teoretycznie można było zmieniać głośność, ale nie było dźwięku. Markowy kabel rozwiązał problem.
 

ollyon86

New member
Jestem w delegacji i dopiero w piątek będę z tym walczył już jeden trop mam,z instrukcji (której nie miałem) jest możliwość dogrania pilota Tv do soundbar-a. Kable HDMI zamieniałem, muszę jeszcze sprawdzić (jeśli się da) czy opcja HDMI CEC w soundbarze jest włączona.
 

gruby191

New member
Jestem w delegacji i dopiero w piątek będę z tym walczył już jeden trop mam,z instrukcji (której nie miałem) jest możliwość dogrania pilota Tv do soundbar-a. Kable HDMI zamieniałem, muszę jeszcze sprawdzić (jeśli się da) czy opcja HDMI CEC w soundbarze jest włączona.



Znalazłeś rozwiązanie?Mam ten sam problem. Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry