TV Sony

daras1811

New member
Witam.Kupiłem telewizor Sony KD55XE9005.
Chcę telewizor powiesić na uchwycie obrotowym.
Jest dużo rodzai uchwytów.Mam dylemat czy wybrać uchwyt obrotowy z jednoramienny czy dwuramienny?Telewizor będzie wisiał odsunięty od ściany o około 51cm.
Poradźcie jaki uchwyt wybrać.Pozdrawiam Darek.
 

daras1811

New member
Witam. Mam problem z telewizorem KD55XE9005.Mam w domu podłączony światłowód z Orange.U innego dostawcy telewizji był ten sam efekt.
Podczas oglądania filmów na kanałach HD występuje efekt tak jakby kratkowania na bardzo czarnych scenach w filmach. Dostałem od kiki e-maila z kalibracją. Ustawiłem telewizor. Ktoś z Was coś doradzi co zrobić? Pozdrawiam Darek.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Mam problem z telewizorem KD55XE9005.Mam w domu podłączony światłowód z Orange.U innego dostawcy telewizji był ten sam efekt.
Podczas oglądania filmów na kanałach HD występuje efekt tak jakby kratkowania na bardzo czarnych scenach w filmach. Dostałem od kiki e-maila z kalibracją. Ustawiłem telewizor. Ktoś z Was coś doradzi co zrobić? Pozdrawiam Darek.

Witam uprzejmie,

"Dostałem od kiki e-maila z kalibracją" .

Proponuję samemu spróbować ustawić obraz pod swoje preferencje . :|
Jest przecież w Internecie wiele testów na różnych portalach i forach , więc na początek warto się
z nimi może zapoznać . Masz na tym forum również wątki już założone o serii telewizorów firmy Sony
XE9005 wraz z linkami do wielu testów . Zobacz również na forum konkurencyjnym(H D T V Polska-Centrum informacji HDTV) , tam też jest wiele informacji o serii telewizorów firmy Sony XE9005 , wraz z testem .
Nabywanie wiedzy jest przecież bezpłatne , warto więc samemu trochę "popracować" , a jak nie , to może sobie
zamówić
kalibrację profesjonalną u siebie w domu . :|

BTW , dla przykładu zapoznaj się może z jednym testów telewizora firmy Sony KD-55XE9005 :

www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/sony-kd-55xe9005-test.html
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

DarkDevil

New member
Witam.Kupiłem telewizor Sony KD55XE9005.
Chcę telewizor powiesić na uchwycie obrotowym.
Jest dużo rodzai uchwytów.Mam dylemat czy wybrać uchwyt obrotowy z jednoramienny czy dwuramienny?Telewizor będzie wisiał odsunięty od ściany o około 51cm.
Poradźcie jaki uchwyt wybrać.Pozdrawiam Darek.
Lepiej dwuramiennym , ja mam jednoramienny tv 49 cali i z jednej str sie przechyla obwisa nie polecam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Albo Lava Wire 442 - ten jest zawsze równy.
A obrotowy - faktycznie dwuramienny.
 
Do góry