Wymiana w ramach gwarancji

Spike

New member
Witam.
Moje pytanie odnosi się do mojego zakupionego telewizora w 2014 roku KD64X9005A, w którym tydzień temu zobaczyłem czarny pasek w poprzek ekranu. Sony stwierdziło że wymienią mi go na KD65XD9305. Czy mi się opłaca taka wymiana? Chodzi o cenę tych dwóch telewizorów ( jeden 20 000zł, drugi ok. 9 000zł). W tym drugim nie ma okularów 3D. Czy mogę się domagać zwrotu pieniędzy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem jak jest z przepisami finansowymi i starzeniem się w ubezpieczalni
( tak jak samochody sprzętu) ale w klasie powinieneś mieć ofertę na 65 ZD9
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Spike nikt Ci nie odda pieniędzy.. zapomnij.. tak to działa im droższy tv kupujesz tym dobitniej po tyłku dostajesz jak taki tv się rozleci.. dlatego ja zawsze psiałem że 5 letnia gwarancja od Sony jest ok ale nie jest rewalka czyli z jednej strony lepiej dostać po 3-4 latach jakiś sensowny tv niż miałoby się go wyrzucić na śmietnik ale przy drogich tv zawsze jesteś w d.... bez względu na wszystko.. dlatego ja mówię niech drogie tv kupują sprzedawcy i Ci którzy są z branży tv że tak powiem..TV to najbardziej psujące się urządzenie rtv jakie jest od kilku lat na tym świecie.. a przy takich gwarancjach jakie są to mówi niech tylko takie osoby kupują .. chyba, że kogoś stać wydać dzisiaj 20-30 tys na tv a po 3 latach dostać tv (w razie awarii) za 10 tys.. to luzik.. :) w przeciwnym wypadku zawsze przy drogich tv będziecie w czarnej du.. znam kilka takich już przykładów.... ja zawsze się zastanawiam kiedy ludzie to zrozumieją..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego plus zapytaj się skąd mają nowy model tv który chcą Ci dać na wymianę ? Bo w sklepie już nie kupi się.. tego modelu..
 
Do góry