Sony xe85

siamer

New member
Witam. W różnych testach i recenzjach widziałem że ten telewizor nagrzewa się na dole ekranu, czy wpływa to na obraz ? Są jakieś zmiany kolorów ? Bardzo prosiłbym o odpowiedzi osób które posiadają ten tv o jakieś info czy są zadowoleni i czy te nagrzewanie nie stanowi problemu...

Pozdrawiam...
 

siamer

New member
Warto ten TV kupić w wersji 65" za 6800zl z 6 letnia gwarancja ? Właśnie jest promocja i myślę nad nim... ? Dokładnie model Sony 65xe8596
 

siamer

New member
Tak wiem o tym zewnętrznym zasilaczu. Zastanawiam się czy jest sens dopłacać do 9005 bo większość osób pisała że już 85 obraz jest super i nie widzieli dużej różnicy między tymi modelami. Oczywiście HDR w 9005 na pewno lepsze ale z drugiej strony ile tego HDR będę oglądał... Mam trochę mętlik w głowie. Pojade jutro z moim materiałem do sklepu i przetestuje oba modele jeszcze raz... Ale raczej zostanę przy xe8596
 

siamer

New member
Wczoraj zamówiłem 65xe8596 i teraz czekam jutro ma być dostawą więc na pewno podzielę się opinią jak działa. W sklepie stal obok 9005 i jedyne co zauważyłem to jasność 9005 jest większa ale to nie nowość... Mam nadzieję że cana/jakoś będzie super!
Dzięki wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam...
 

siamer

New member
witam. nie mam opcji edycji poprzedniego postu wiec temat pod tematem...

a wiec po 2 dniach zabawy (tv przyszedl we wtorek przez huragan).
kodi zainstalowane i dziala naprawde super !! jestem pod wrazeniem...
obejrzalem kilka filmow blu ray oraz w jakosci hd ready i jestem zachwycony TV (przeszedlem z 42")...
jak ktos ma jakies pytania to piszcie...

PS. android dziala stabilnie i naprawe szybko, przynajmniej jak na razie... oczywiscie zaktualizowalem do 7.0
 

siamer

New member
Witam ponownie. Kilka informacji dla potomnych hehe.
Po dobrym tyg użytkowania mogę się podzielić moimi opiniami odnośnie tego TV.
Android chodzi szybko i plynnie, zero zwiech, zero zwolnień... Używam tylko aplikacji na Androida bo nie mam nawet anteny podłączonej ! Oczywiście zaktualizowany do 7.0 naprawdę i szczerze polecam!
Jeżeli chodzi o sam TV to nie mam do czego się przyczepić, obejrzałem kilka filmów blu ray, dvd a nawet sd no i oczywiście czym lepsza jakość to dużo lepszy efekt, mnie zachwyca - wszystko wygląda bardzo ładnie i plynnie.
Co do dźwięku to nie wiem bo używam aplitunera z głośnikami więc na ten temat się nie wypowiem...
Co do kodi to naprawdę świetna opcja ! Jestem pod ogromnym wrażeniem ! Juz nie muszę przesyłać nic z lapka itp
Pozdrawiam...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena podobna ja w Polsce z gwarancją.
I fajnie, że extra gra.
Masz kalibrację ?
Dla niebieskich jest gratis.
 
Do góry