Problem z Youtube na KDL-55W805C

Kiender

New member
Mam problem z aplikacją Youtube w TV Sony KDL55W805C. Nagle przestały wyświetlać się obrazki w miniaturkach filmów. Jest tylko nazwa danego materiału a nad nią znaczek YT ( foto w załączeniu ). Nie pomogły: reset ustawień TV, reset aplikacji, aktualizacja TV i Youtube, wylogowanie/zalogowanie. Skończyły mi się pomysły jak to naprawić więc może któryś z tutejszych speców będzie w stanie pomóc mi z tym problemem

Poniżej przykład jak to teraz wygląda

TV-sony-2.jpg
 

urania-marek

New member
mam problem z aplikacją youtube w tv sony kdl55w805c. Nagle przestały wyświetlać się obrazki w miniaturkach filmów. Jest tylko nazwa danego materiału a nad nią znaczek yt ( foto w załączeniu ). Nie pomogły: Reset ustawień tv, reset aplikacji, aktualizacja tv i youtube, wylogowanie/zalogowanie. Skończyły mi się pomysły jak to naprawić więc może któryś z tutejszych speców będzie w stanie pomóc mi z tym problemem

poniżej przykład jak to teraz wygląda

tv-sony-2.jpg
sprawdź ustawienia zegara i czasu.
 

Kiender

New member
Ale wgrywałeś jakieś wtyczki do aplikacji z Androida?

Nie nic nie dogrywałem. Od roku aplikacja YT normalnie działała i nagle coś takiego się stało. Ciekawe że jak się odpali systemową przeglądarkę ( Opera ) to YT wygląda normalnie. Tyle że korzystanie z niego w takiej formie jest upierdliwe i niewygodne. Po to jest ta apka żeby ładnie chodziła. Jak widać nie u mnie...
 

mudol

Member
Z tego co kojarze parę dni temu YT wyszła aktualizacja, wcześniej można było wybrać jakość obrazu, teraz leci z automatu w zależności od łącza, podobny problem był przez chwilę u rodziców na Samsungu, ale po przełączeniu neta z wifi na kabel, zaczęło ładować miniaturki. Ogólnie coraz gorzej chodzi ten YT jako apk, Choć na moim Sony chyba raz nie było miniaturek, ale obecnie jest ok.
 
Do góry