Sony 65xd9305 za 6200zł

pruderia

New member
Witajcie,

Jestem na zakupie tv 65" bez konkretnego modelu. Wpadł mi w oko ekspozycyjny SONY 65xd9305 w cenie 6299zł. Czy warto zainwestować? Na co zwrócić uwagę przed zakupem produktu z ekspozycji? Jest przeceniony z 8999, ostatnia sztuka w euro rtv agd w Polsce, wymiana na nowe modele sony. Dzięki za pomoc :)
 

robigame

Member
Kolego bardzo dobry tv i cena jeszcze lepsza.Ja mam już drugi sony kupiony z wystawy i chodzi bez zarzutu.Pierwszy sprzedałem kilka lat temu i do tej pory nabywca jest zadowolony.Poza tym nie ma sensu przedłużać gwarancji.Są to wysokie modele sony i wątpię czy przez pięć lat coś się stanie.Decyzja należy do ciebie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety potrafi ... się popsuć i to duzo wyższe modele niż ten.. mi na razie też szczęście dopisuje jeśli chodzi o tv sony ale... ja bym tv bez 5 lat gwarancji nie kupił.
 

mufc56

Klub HDTV.com.pl
VIP
6300 +1700 wychodzi 8k. W sony centre jest promka na 65xe9005 dodaja xperia xz. Jak sprzedaz telefon wychodzi prawie ta sama cena a masz nowy i tegoroczny model tv.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
... chyba że Koledze też chodzi o 3d i deko podświetlenie w tym tv będzie miał lepsze.. strasznie droga ta gwarancja chyba że to też jest od mechanicznych uszkodzeń..
 

pruderia

New member
... chyba że Koledze też chodzi o 3d i deko podświetlenie w tym tv będzie miał lepsze.. strasznie droga ta gwarancja chyba że to też jest od mechanicznych uszkodzeń..

Zdecyduję się na tv, bylem na oględzinach, waham się tylko co do gwarancji- tak, jest to ubezpieczenie również na uszkodzenia mechaniczne.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Ja bym nie dał tyle za gwarancję.Poza tym masz 2 lata gwarancji.Można sprawdzić ile godziń ma wyświeconych?Wiem że trzeba jakiś kod wklepać może ktoś doradzi chyba warto by było sprawdzić licznik i się zastanowić czy nie za dużo.
 
Ostatnia edycja:

nomnom

New member
Ta gwarancja to ta rozszerzona w euro ? Absolutnie się nie opłaca, sposób na wyciśnięcie z klienta jak najwięcej pieniędzy a sama gwarancja to za przeproszeniem kupa.
 

pruderia

New member
Ja bym nie dał tyle za gwarancję.Poza tym masz 2 lata gwarancji.Można sprawdzić ile godziń ma wyświeconych?Wiem że trzeba jakiś kod wklepać może ktoś doradzi chyba warto by było sprawdzić licznik i się zastanowić czy nie za dużo.

Właśnie chcę to sprawdzić z gościem z SONY, ale ponoć.może się to wiązać.z.utratą gwarancji podstawowej, to prawda? Jaka powinna być granica licznika godzin?
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Nie ma żadnej granicy jest tylko informacja ile godzin świecił.Kalkulatorem podzielisz na ilość dni i masz świadomość co kupujesz .Nie lepiej poczekac na spadek ceny 9005 i kupić nowy.
 
Do góry