Pionowe smugi, pasy Sony 49xe9005

drake7

New member
dlaczego mialoby mu sie nie nalezec.odstepuje od jednej umowy i kupuje drugi raz.chociazby przez net. tylko pytanie czy zrobiono z tego drugie zamowienie czy w ramach poprzedniej umowy. a jakby to nie chodzilo o soundbara tylko o np 1 tys znizki to nawet glupio byloby nie oddac tv i kupic drugi raz, jesli byloby to w terminie 14 dni.
 

devil905

New member
Oni zamowili wewnetrznie jedna sztuke, na wymiane dla mnie bo zmiescilem sie w 14 dniach. Kwestia kierownika sklepu czy bedzie ugodowy czy nie. Panowie tak czy inaczej tu temat jest o tv a nie o soundbarze. Czy sa jakies inne usterki tego tv? Jakos nic nie slyszalem. Ktos mial jeszcze problem z tymi pasami?
 

devil905

New member
Przepraszam, ze post pod postem ale moze dla kogos to bedzie pomocne. Media exper zachowalo sie bardzo fer, mimo ze w sklepie za bardzo nie moglem im tego pokazac , wymienili mi tv na nowy od strzala. Na razie wszystko git( odpukac tfu tfu) i moge znowu sie cieszyc z pieknego obrazu na xe9005. Dodam, ze odrazu wylaczylem aktualizacje automatyczne i nie zamierzam ryzykowac :)
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Przepraszam, ze post pod postem ale moze dla kogos to bedzie pomocne. Media exper zachowalo sie bardzo fer, mimo ze w sklepie za bardzo nie moglem im tego pokazac , wymienili mi tv na nowy od strzala. Na razie wszystko git( odpukac tfu tfu) i moge znowu sie cieszyc z pieknego obrazu na xe9005. Dodam, ze odrazu wylaczylem aktualizacje automatyczne i nie zamierzam ryzykowac :)

Nie wiem czy rezygnacja z aktualizacji to dobry pomysł.Masz znowu 2 tygodnie na zwrot.Potem będzie trudniej na gwarancji .Co już wcale nie będziesz aktualizował?
 

devil905

New member
Nie wiem czy rezygnacja z aktualizacji to dobry pomysł.Masz znowu 2 tygodnie na zwrot.Potem będzie trudniej na gwarancji .Co już wcale nie będziesz aktualizował?

A po aktualizacji tv nagle zacznie pokazywac lepszy obraz lub 8k ? :D
Nie mam zadnego cisnienia na neta w tv i jego aktualizacje. Jestem bardzo zadowolony z obrazu z xe90 a Tv mam do tv, bluray i ewentualnie laptopa. Nie korzystam z neta na Sony :)
 

Waldorff

Member
Skoro jesteś zadowolony z obrazu w tv i działa dobrze to nie aktualizuj. Było już kilka sytuacji gdzie po update coś się porypało w ustawieniach obrazu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego kilka ??? Jakby było kilka to nie byłoby źle.. :) bywało tak że jeden model miał różne anomalie na różnych egz.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
A po aktualizacji tv nagle zacznie pokazywac lepszy obraz lub 8k ? :D
Nie mam zadnego cisnienia na neta w tv i jego aktualizacje. Jestem bardzo zadowolony z obrazu z xe90 a Tv mam do tv, bluray i ewentualnie laptopa. Nie korzystam z neta na Sony :)

Masz rację nawet serwisant sony zasugerował żeby nie aktualizować bo 7 jeszcze nie dopracowana.
No nic trzeba poczekać .
 

devil905

New member
2 tygodnie bylo dobrze. Tv sie sam zaaktualizowal bo przez moja nie uwage mialem podlaczonego neta i nie wylaczona atualizacje ( wczesniej nie podlaczalem neta) I co ? Po aktualizacji znowu to samo co wczesniej. To jest ewidentny blad oprogramowania. Wkurzylem sie i zlecilem naprawe lub wymiane w serwisie Sony. Nie popuszcze im tyle kasy. Czekam na kontakt, naprawe w domu lub odbior tv ode mnie. Maja sie zglosic do 24 godz.
 

byczekfrycek

New member
2 tygodnie bylo dobrze. Tv sie sam zaaktualizowal bo przez moja nie uwage mialem podlaczonego neta i nie wylaczona atualizacje ( wczesniej nie podlaczalem neta) I co ? Po aktualizacji znowu to samo co wczesniej. To jest ewidentny blad oprogramowania. Wkurzylem sie i zlecilem naprawe lub wymiane w serwisie Sony. Nie popuszcze im tyle kasy. Czekam na kontakt, naprawe w domu lub odbior tv ode mnie. Maja sie zglosic do 24 godz.
Dobry dowcip , to chyba coś z tv a nie samą aktualizacją, jak aktualizowalem i 2 miesiace tv gra i jest wszystko rewelacyjnie. Po jednym czy tam kilku przypadkach nie generalizowalbym żeby nie aktualizować , bez jaj .
 
Do góry