Kdl32v2500

Ania2087

New member
prosze o opinie dotyczaca telewizora sony KDL32V2500. informacje zamieszczone na stronie internetwoej sonego sa bardzo przyjemne dla oka, ale zawsze warto polegac na kims kto przezyl juz co nie co z tym telewizorem
smile.gif
. czy warto wydawac 4000zl, czy za ta cene mozna kupic cos lepszego? zaznaczam ze chodzi tylko o 32cale. dziekuje z gory:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
podczas prezentacji w domach klienta mimo że telewizor Sony brał udział kilkadziesiąt razu - nigdy dobrowolnie nie został wybrany.
Wszystkim się bardzo podobał ,ale przy konfrontacji z konkurencją przegrywał .I tu żaden marketing nie ma niec do powiedzenia.
Zdecydowanie częściej wybierane były Panasonic, JVC , Sharp , Loewe nawet LG.
Decyzja należy do Ciebie - ale sprawdź obecnie jescze groźniejszą konkurencję :
Sharp 32 RD2
Panasonic LX 70 lub 700
JVC 32 G 80
LG32 LB 1
Samsung 32 R 82
===================
Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.
W/w telewizory są i generację młodsze.
pozdrawiam
 

musti

Banned
kiki - nie przeginaj z reklamowaniem modeli, które zalegają ci magazyn. Wiadomo, że nie masz bezpośredniego dostępu do produktów Sony i promujesz innych producentów. Wystarczy poczytać opinie użytkowników serii V. Są niezadowoleni? Nie znalazłem...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie przeginaj - stwierdziłem tylko fakty na co mam świadków prezentacji .
Więc nie zarzucaj mi manipulacji. Stwierdziłem to na podstawie prezentacji - są na to również dokumenty.
Nie pie....... też do stanów magazynowych , bo jakbys poczytał dobrze to wszystkie wymienione moedele są trudno dostepne w Polsce.
LX 70 dopiero wjechały do Panasonica
LX 700 będą za miesiąc
RD2 dopiero wjadą w środę - i tak większość dostaw ta też już sprzedana / dlatego do dziś nie ma testów/
JVC G 80 - dopiero wjadą do JVC
Samsungi - każda ilość potrzebna
LG - trudno dostępny model - u nas brak już dawno .
Więc Twoja teoria spiskowa ma się tak do stanów magazynowych jak d..... do s.........
 

dip

New member
Posiadam i polecam...

Witam!

Ja właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem tego modelu LCD :) Matko, co ja sie najeździłem i naoglądałem różnych modeli lcd ;) zapewne większość z Was ma takie dylematy przed kupnem. Ale ja dokonałem wyboru (tutaj dziękuję za pomoc i opinię Kolegi kiki :)) i wcale nie żałuje. Co prawda coś mi tak oko na dłużej zawisło na modelu AQUOS Sharpa, ale powróciłem do pierwotnie dokonanego wyboru ;)

Przy programowaniu kanałów Pan, który dostarczył mi telewizor do domu powiedział, że chyba go robię w przysłowiowego balona, bo to nie może być obraz z kablówki :-D a jest i jestem bardzo mile zaskoczony tym co zobaczyłem :eek:k:

Często padają pytania o czerń - w sklepie porównywałem kilka modeli lcd i żaden, naprawdę żaden, nie miał takiej czerni jak ten SONY (poza innymi modelami SONY :mrgreen: ).

Jeśli mogę w czymś jeszcze być pomocny to proszę o pytania - odpowiem z miłą chęcią :) Teraz siedzę i myślę jak najlepiej połączyć pozostałe "graty" z telewizorem :) PS2 - odpowiedź znalazłem na forum ;), dvd - mam eurozłącze, ale czy to jest najlepsze wyjście ? czasu brakuje, ale powolutku wszystko zrobię :)

Pozdrawiam!
 

grisza_1982

New member
dip napisał:
Często padają pytania o czerń - w sklepie porównywałem kilka modeli lcd i żaden, naprawdę żaden, nie miał takiej czerni jak ten SONY (poza innymi modelami SONY :mrgreen: ).

Pozdrawiam!

Czy to jest ironia? Jam Sonego serii "S" i czerni to ja tam nie widze
 

dip

New member
grisza_1982 napisał:
Czy to jest ironia? Jam Sonego serii "S" i czerni to ja tam nie widze

Witam!

Nie, to nie była ironia - po prostu postawiłem obok siebie kilka lcd różnych firm i jak na dłoni widać, że SONY (wziąłem pod lupę serię V) to ma czerń ;) a reszta....wcale nie była o lata świetlne gorsza, ale jednak szara, a nie czarna :)
 

Robertus64

New member
Bez reklam
W Philipsie 5321 którego niestety miałem w nocy nie było nawet szarości , była taka jasna mgła:( .
Ludzie często psioczą na Sonego a nigdy nie mieli go w domu , znam zbyt dobrze z autopsji taką sytuację.A sprzedawcy nagminnie ustawiają w sklepie dobrą jakośc na TV które akurat promują w danym sklepie.Kilka razy byłem świadkiem zjechania do zera ostrości w Sonym po to żeby zniechęcic kupujących , zato Samsungi i LG miały wszystko wyciągnięte na maxa az gały wychodziły z orbit.Jak poprosiłem o pilota i ustawiłem po swojemu to zdębiałem jak gra Sony.Nie wierzę w objektywizm sprzedawców a juz nigdy w testy internetowe - na ogół są sponsorowane.
 
Do góry